Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Путильський район

Новини району ( Різне )

16.11.2016 11:24

На сайті ДМС України у тестовому режимі працює сервіс платіжних документів для оформлення закордонного паспорта
На сайті ДМС України в тестовому режимі запрацював електронний сервіс «Платіжні реквізити для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон».


14.09.2016 09:43

З 1-го жовтня міграційна служба розпочне видачу пластикових паспортів всім громадянам
14 липня 2016 року Верховною Радою України ухвалено законопроект № 3224 «Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України». З набранням чинності документу з 1 жовтня 2016 року в країні буде започатковано оформлення нових паспортів у вигляді пластикової картки для всіх громадян.


25.08.2016 14:28

Перебування іноземців в Україні
Іноземці, які перебувають в Україні, можуть бути тут не довше часу, передбаченого візою або не довше часу, передбаченого міжнародними угодами між Україною і країною їх походження, якщо між країнами встановлений безвізовий режим. Обов’язкова перерва між перебуванням в нашій державі – три місяці.


27.07.2016 11:32

Нове у законодавстві щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб
- Як відбувається реєстрація дітей? - Фізична особа, яка досягла чотирнадцяти років, вільно обирає собі місце проживання, за винятком обмежень, які встановлюються законом.


15.07.2016 10:42

Прес-служба ДМС України інформує
УДМС у Чернівецькій області інформує Нове у законодавстві щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб


04.07.2016 16:48

Нове у законодавстві щодо реєстрації місця проживання
- Які документи потрібні для того, щоб оформити реєстрацію? - Як і раніше, громадянин повинен подати: Документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Це може бути паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист.


04.07.2016 16:47

У підрозділах міграційної служби більше немає представників ДП «Документ»
На виконання рішення колегії ДМСпрацівників ДП «Документ» повністю виведено зі всіх підрозділів міграційної служби, де вони надавали супутні послуги. Відтепер ДП «Документ» надаватиме послуги громадянам лише у центрах підвищеного комфорту «Паспортний сервіс».


10.11.2015 11:18

РЕФОРМИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
РЕФОРМИ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ щодо запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців


23.12.2014 11:40

За організації фіскальної служби для дітей вояків з Путильщини організовано поїздку до ”Маєтку Святого Миколая”
За організації фіскальної служби для дітей вояків з Путильщини організовано поїздку до ”Маєтку Святого Миколая” День святого Миколая— це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая. За традицією, в цей день батьки вночі кладуть дітям подарунки під подушки, зберігаючи у таємниці свою причетність до подарунків, для того, щоб діти вірили у чудо, звершуване святим Миколаєм і вчилися милосердя в Святого.


11.07.2014 13:16

Пілотний проект з допомоги вимушеним переселенцям запрацював на Буковині
Державна міграційна служба України та Державне підприємство «Документ» започаткували пілотний проект, спрямований на вирішення проблем людей, які були вимушені покинути свої домівки у АР Крим та м. Севастополь, Донецькій та Луганській областях. Задля забезпечення дотримання прав людини у Центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відкрито спеціалізоване місце допомоги вимушеним переселенцям.


12.07.2013 14:46

Міжвідомча нарада в районній прокуратурі
Міжвідомча нарада в районній прокуратурі Відкриваючи нараду прокурор району зазначив, що прокуратурою спільно з правоохоронними органами вживались профілактичні та організаційні заходи щодо протидії злочинності, забезпечення законності та правопорядку. Даючи оцінку криміногенній ситуації відмічено спад латентної злочинності протягом 2 років. Проведено дослідження стану злочинності та корупції в районі, стану їх розкриття. Участь в нараді прийняли керівник апарату райдержадміністрації М.Яків’юк, голова райради Д.Ославський.


05.03.2013 16:38

Проведено нараду
За участю першого заступника голови районної державної адміністрації М.Платановського та заступника голови районної ради А.Дутчака проведено семінар – нараду з дільничними інспекторами міліції, керівниками громадських формувань, селищним та сільськими головами.


21.02.2013 15:52

Пленум районної ветеранської організації
За участю голів районної державної адміністрації В.Сафроняка та районної ради Д. Ославського на базі Путильської районної центральної лікарні відбувся пленум районної ветеранської організації, на який було запрошено всіх керівників первинних ветеранських організацій району та прозвітовано про проведену роботу протягом 2012 року.


05.02.2013 08:42

Круглий стіл
В центральній районній бібліотеці відбулася зустріч керівництва виконавчої та представницької влад району, керівників окремих районних служб із керівником та активістами районної громадської організації організація Української Спілки ветеранів Афганістану.


25.01.2013 08:59

Нарада з питань цивільного захисту
24.01.2013р. під керівництвом голови райдержадміністрації, начальника цивільного захисту району В.Сафроняка за участю голови районної ради Д. Ославського підведено підсумки роботи щодо виконання заходів з питань цивільного захисту за 2012 рік.