Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини району ( Вітаємо! )

03.11.2014 09:59

Привітання керівників виконавчої та представницької влади району із нагоди 96-ї річниці Буковинського віча
Привітання керівників виконавчої та представницької влади району із нагоди 96-ї річниці Буковинського віча Шановні мешканці Путильщини! Щиро вітаємо Вас з нагоди 96-ої річниці однієї з найвизначніших подій в історії рідного краю – Буковинського народного віча. 3 листопада 1918 pоку велелюдне віче оголосило про одностайне прагнення об'єднатися з українськими землями в єдину, соборну державу.


18.04.2014 10:30

Вітання з Воскресінням Христовим !
Прийміть щиросердечні вітання та щирі побажання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового!


07.03.2014 09:37

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем землевпорядника!
Земля – це наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ви покликані охороняти, відтворювати, берегти і розумно ним розпоряджатися. Земельне реформування й утвердження нових земельних відносин торкаються інтересів чи не кожної української родини. Саме від ваших дій і рішень часто залежить їхній душевний спокій, віра у справедливість, добробут.


07.03.2014 09:36

Дорогі жінки, матері, трудівниці!
Прийміть найтепліші вітання від районної державної адміністрації, районної ради, адресовані вам та вашим родинам з нагоди чудового свята Весни , Молодості і Квітування.


25.01.2014 10:37

Шановні працівники митної служби !
Сердечно вітаємо всіх працівників митної служби району з професійним святом – Днем митної служби України.


25.01.2014 10:36

Шановні працівники фінансової інспекції!
Фінансова інспекція - одна з найважливіших у регіоні. Саме ви забезпечуєте реалізацію державної політики в сфері фінансового контролю за цільовим використанням підприємствами, установами і організаціями коштів бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів, а також здійснюєте контроль за ефективністю бюджетних витрат. Від вашої енергії та наполегливості значною мірою залежить не лише збереження державного і комунального майна, ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності, а й вирішення важливих соціально-економічних завдань територіальних громад Путильщини.


09.09.2013 09:29

Шанованим гуцулу та гуцулці вручено почесні нагороди
Шанованим гуцулу та гуцулці вручено почесні нагороди З нагоди проведення ХХІ фестин Всеукраїнським товариством «Гуцульщина» засновано найвищу нагороду - «Заслужений гуцул» та «Заслужена гуцулка». Під час урочистого відкриття фестивалю голова Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитро Ватаманюк вручив нагороди найактивнішим гуцулам Путильщини. За активну участь у соціально-культурному розвитку регіону Гуцульщини, примноження матеріально-духовної культури гуцулів з нагоди відзначення ХХІ Міжнародного гуцульського фестивалю медаль з присвоєнням звання «Заслужений гуцул» отримали Іван Терен та «Заслужена гуцулка» Фрозина Томнюк. «Довго і славно працювати на славу гуцульщині» - напутні слова керівника Всеукраїнського товариства адресовані не тільки нагородженим, але й всьому гуцульському роду.


11.03.2013 13:45

Свято весни
В районному будинку культури селища Путила відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного дня прав жінок і миру за участю представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, працівників трудових колективів підприємств, установ, організацій, жителів селища.