Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини району ( Урочисті заходи )

28.10.2014 16:10

Ветерани Путильщини прийняли участь в урочистостях з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників
Представники районної ради ветеранів та первинних ветеранських організацій району, на чолі з головою районної ветеранської організації Іваном Шутаком, сьогодні прийняли участь в урочистостях, що пройшли в місті Чернівцях з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.


22.01.2014 09:42

На Путильщині сьогодні відзначили одне із найважливіших національних свят України
На Путильщині сьогодні відзначили одне із найважливіших національних свят України Сьогодні на Путильщині сьогодні відзначили одне із найважливіших національних свят України - День Соборності та Свободи України.


01.11.2013 15:47

Буковинському віче-95
Буковинському віче-95 У п'ятницю, в районному будинку культури відбулись урочисті збори та святковий концерт присвячені 95-й річниці Буковинського віча. В урочистостях прийняли участь представники трудових колективів підприємств, організацій, установ, органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.


13.05.2013 13:52

Довічна шана ветеранам Великої Вітчизняної
Квіти, вітання та слова вічної шани та подяки визволителям від німецько-фашистської навали – це саме те, що об’єднує 9 травня всіх свідомих українців. Українська нація має знати своїх героїв, пам’ятати про їх подвиги, адже це не тільки частина нашої історії, це мир, вистражданий та здобутий аж до сьогоднішніх днів. В рамках відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні в селищі Путила біля пам’ятника «Загиблим воїнам» відбувся мітинг-реквієм. З нагоди великого свята Дня Перемоги ветеранів війни, учасників бойових дій, жителів селища привітали голова районної державної адміністрації Василь Сафроняк, заступник голови районної ради Андрій Дутчак, начальник відділу Державної Прикордонної служби «Селятин» Юрій Осадчук, голова ради ветеранів Іван Шутак. Керівники району, представники колективів підприємств, установ, організацій поклали корзини з квітами до могили «Загиблим воїнам». Біля пам’ятника відправлено поминальну панахиду за воїнами, що загинули на території району в роки війни та померлими вже в мирний час ветеранами. По завершенню мітингу відбувся святковий концерт. Опісля ветеранів війни і праці, учасників бойових дій, прирівняних до них категорій запрошено на благодійний обід. Належним чином святкування 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні з 6 по 9 травня пройшли і в решти населених пунктах району.


22.01.2013 09:16

Навіки разом
З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України до пам’ятника Ю.Федьковичу в селищі Путила за участю керівництва району, начальників відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради відбулося покладання корзин з квітами.