Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини району ( Культура )

29.04.2015 11:00

З кожним роком молоде покоління все більше дізнається цікавого про мистецтво писанкарства
З кожним роком молоде покоління все більше дізнається цікавого про мистецтво писанкарства В Путильському районному центрі дитячої та юнацької творчості інформують, що 20 квітня на базі Шепітського загальноосвітнього навчального закладу проведено ХІ районний зліт писанкарів Путильщини.


20.01.2015 11:28

Народний аматорський фольклорний колектив «Черемош» колядками та щедрівками віншував учасників обласного театралізованого фольклорно-етнографічного свята «Від Різдва Христового до Йордана»
Народний аматорський фольклорний колектив «Черемош» колядками та щедрівками віншував учасників обласного театралізованого фольклорно-етнографічного свята «Від Різдва Христового до Йордана» 18 січня, на території Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту відбулось обласне театралізоване фольклорно-етнографічне свято виконавців традиційних зимових звичаїв та обрядів «Від Різдва Христового до Йордана», участь в якому від Путильщини прийняв народний аматорський фольклорний колектив «Черемош» сільського будинку культури села Підзахаричі, інформують в відділі культури райдержадміністрації.


12.03.2014 09:20

Путильчани та Вижниччани спільно вшанували пам’ять видатного генія та талановитого українського митця Тараса Шевченка
Святкові заходи відбулись 9 березня біля пам’ятника Т.Г.Шевченку у селі Тюдів, що на Івано-Франківщині. Освітяни, шанована мистецька громада, громадські діячі та жителі наближених сіл з нагоди святкування 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка поклали квіти до його пам’ятника.


12.03.2014 09:13

До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка відбулось літературне свято «Живи, поете в славі віковій»
До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка відбулось літературне свято «Живи, поете в славі віковій» До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка 9 березня в районній бібліотеці відбулось літературне свято «Живи, поете в славі віковій», інформують у відділі культури районної державної адміністрації.


21.02.2014 13:04

Учні початкових класів Путильської загальноосвітньої школи стали учасниками свята, присвяченого Міжнародному дню рідної мови
До Міжнародного дня рідної мови сьогодні, 21 лютого, в районній бібліотеці відбулось свято мови «Рідна мово моя, поетична і пісенна» - про це йдеться в повідомленні відділу культури районної державної адміністрації.


07.02.2014 09:56

Культпрацівники Путильщини підсумували роботу галузі культури за минулий рік та ознайомились із завданнями поточного року
Культпрацівники Путильщини підсумували роботу галузі культури за минулий рік та ознайомились із завданнями поточного року Організаційно-творчу діяльність закладів культури та мистецтв Путильського району за 2013 рік розглядали сьогодні на розширеному засіданні Ради відділу культури, яке пройшло за участю працівників всієї культурної сфери району


16.01.2014 10:51

Таланти Путильщини гідно представили район на конкурсі «Зима в Карпатах»
13 січня 2014 року в м.Вижниця відбувся Міжнародний Зимовий конкурс пісні і танцю «Зима в Карпатах».


11.01.2014 09:35

"Яблунчани" здобули подвійну перемогу на Міжнародному фестивалі дитячої творчості
"Яблунчани" здобули подвійну перемогу на Міжнародному фестивалі дитячої творчості Днями, із-за кордону, із заслуженою перемогою до рідної Путильщини повернувся інструментальний ансамбль «Яблунчани» (керівник - вчитель музичного мистецтва Яблуницької ЗОШ І-ІІ ступенів та Довгопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник інструментального гуртка ПРЦДЮТ Альона Мицканюк). На запрошення «яблунчани» прийняли участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Сніжний оскар», що проходив у Словаччині з 26 по 29 грудня 2013року.


08.11.2013 11:43

Буковинський вінок Кобзареві
«Буковинський вінок Кобзареві» - під такою назвою 7 листопада в районному будинку культури відбувся ІІ етап культурно- мистецької акції, присвяченої 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.


11.09.2013 08:34

Дух Гуцульщини має жити в серці кожного горянина
Дух Гуцульщини має жити в серці кожного горянина В рамках проведення в районі 6-8 вересня 2013 року ХХІ Міжнародного Гуцульського фестивалю 6 вересня в селищі Путила відбулась Міжнародна науково- практична конференція, яка дала старт початку фестивалю. До мальовничої гірської Путильщини завітали численні гості із із-за кордону, офіційні делегації районів Гуцульського регіону. Спільно з керівниками владних структур,органів місцевого самоврядування, науковцями, представниками вищих навчальних закладів, природознавцями, працівниками лісоохоронної та лісорозробної галузей вирішували питання щодо забезпечення виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки в специфічних гірських ландшафтно- кліматичних умовах Гуцульщини: стан, проблеми, шляхи розв»язання. Саме це питання закладено в основу тематики конференції.


09.09.2013 09:26

XXI Міжнародний Гуцульський фестиваль
XXI Міжнародний Гуцульський фестиваль 06.09.2013 року в селищі Путила відбулась Міжнародна науково-практична конференція, яка фактично дала старт початку ХХІ Міжнародного гуцульського фестивалю. До мальовничої гірської Путильщини завітали численні гості із-за кордону, офіційні делегації районів Гуцульського регіону. Спільно із керівниками владних структур, керівниками органів місцевого самоврядування, науковцями, представниками вищих навчальних закладів, природознавцями, працівниками лісоохоронної та лісорозробної галузей вирішуватимуть питання щодо забезпечення виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки в специфічних гірських ландшафтно-кліматичних умовах Гуцульщини: стан, проблеми, шляхи розв`язання. Саме це питання закладено в основу тематики конференції.


19.08.2013 08:13

Міжнародний гуцульський фестиваль покликаний згуртувати, об’єднати, гуцулів у велику родину
Міжнародний гуцульський фестиваль покликаний згуртувати, об’єднати, гуцулів у велику родину Все менше часу залишається до проведення на Путильщині ХХІ Міжнародного гуцульського фестивалю – свята міжрегіонального та міжнародного масштабу, яке вже в 21-ше з’єднає, згуртує гуцулів з усіх усюд. Щоби обговорити організаційні аспекти проведення фестивалю сьогодні в райдержадміністрації відбулось розширене засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення фестивального дійства. З цією метою у заході прийняли участь заступники голів райдержадміністрацій, голови районних товариств «Гуцульщина», начальники відділів культури райдержадміністрації, які представляли райони, що входять до складу гуцульського регіону.


06.08.2013 10:57

В рамках підготовки до проведення XXI Міжнародного Гуцульського фестивалю
В рамках підготовки до проведення XXI Міжнародного Гуцульського фестивалю В ході підготовки до XXI Міжнародного Гуцульського фестивалю, який відбудеться 06-08 вересня 2013 року в смт. Путила, керівник секції, заступник голови районної ради А.Дутчак надіслав повідомлення головам РДА та головам районних рад регіону "Гуцульщина" щодо теми, яка пропонується розглянути та кандидатур на виступ на засіданні секції.


05.08.2013 15:22

"Шовкова косиця"
"Шовкова косиця" З року в рік у першу неділю серпня в колі широкої громадськості на родинному обійсті ми вшановуємо народини нашого славного горянина, видатного українського письменника-демократа, поета, провісника національно-культурного відродження на західно-українських землях, великого захисника народних інтересів, вірного сина гуцульського роду, визначного культурно-громадського діяча Буковинського краю XIX століття Юрія Федьковича.


31.05.2012 08:45

У заграві полонинської ватри
У заграві полонинської ватри 49 раз край гірської казки – смарагдова Путильщина відзначила святкові урочистості на честь звитяжців полонинського літування.