Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини району ( Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє )

17.08.2018 14:44

Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка
Повінь, паводок Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварій на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин. Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали.


09.08.2018 15:08

Безпека на воді
Путильський РС УДСНС вкотре нагадує про правила поведінки на водних об’єктах.


07.06.2018 15:34

З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 26 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише впродовж минулих трьох дібздійснено 73 виїзди, під час яких виявлено 528 боєприпасів.


25.05.2018 14:44

Чернівецька область: рятувальники провели для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.
Чернівецька область: рятувальники провели для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти. Співробітники Управління ДСНС України у Чернівецькій області влаштовують заходи для дітей, щоби навчити їх правил пожежної безпеки та запобігти виникненню пожеж.


15.05.2018 13:53

Вихід на полонину
У неділю 20 травня 2018 року на стадіоні в смт. Путила буде відзначатися традиційне святкування виходу на полонину « Полонинська ватра » У цей святковий день люди будуть брати участь у масових заходах, відпочиватимуть на природі. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж та надзвичайних подій.


15.05.2018 13:49

Рятувальники закликають людей дбати про свій безпечний відпочинок.
Рятувальники закликають людей дбати про свій безпечний відпочинок. Під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення важливим є регулярність таких заходів. Адже якщо постійно нагадувати громадянам правила безпечної поведінки, можна попередити різні надзвичайні ситуації.


08.05.2018 13:54

Путильський РС УДСНС України у Чернівецькій області вкотре застерігає громадян бути обережними під час виявлення вибухонебезпечних предметів!
Піротехнічні підрозділи ДСНС щодня проводять роботи щодо обстеження території України, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і звичайні громадяни під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках та у полях. Крім того вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись також і в лісах та парках, річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів.


07.05.2018 09:47

Дотримуйтесь основних правил пожежної безпеки під час весняно-літнього періоду;
- будьте обережні в поводженні з відкритим вогнем; - очищайте місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля; - не залишайте без нагляду розпалені вогнища; - не розводьте багаття у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд; - навіть при невеликих поривах вітру бажано відмовитись від розпалювання вогнища; - коли залишаєте місце відпочинку, обов’язково залийте вогнище водою чи засипайте піском до повного припинення горіння або тління; - не залишайте склотару, розбите скло та консервні банки в місцях відпочинку (сонячні промені можуть стати джерелом пожежі); - своєчасно прибирайте території захаращені сміттям, обрізаними гілками дерев; - не дозволяйте дітям розводити вогнища; - після виходу із осередку пожежі повідомте пожежну службу про місце, розміри та характер пожежі за тел.: 101.


02.05.2018 14:30

Путильський РС УДСНС України у Чернівецькій області закликає мешканців району бути відповідальними, обережно поводитися з вогнем та дотримуватись правил пожежної безпеки під час перебування на природі
Основні правила про те , як себе поводити, якщо ви опинилися в осередку пожежі в лісі, полі або на торфовищі:


02.05.2018 12:53

Путильський РС УДСНС вкотре нагадує жителям Путильщини протипожежні вимоги до житлових будинків та квартир:
Щоб уникнути пожежі в житловому будинку, квартирі чи в подвір'ї, необхідно дотримуватись таких правил пожеж¬ної безпеки:


13.04.2018 10:00

Звернення до мешканців Путильщини
З приходом весни на територію України, а зокрема на Буковину, наступає пожежонебезпечний період. Рівень пожеж в цей час значно зростає. Цьому сприяє несправність електричних мереж, спалювання великої кількості сухої минулорічної рослинності, невеликої кількості опадів та пониження відносної вологості повітря, що призводить до інтенсивного підсихання горючих матеріалів, які здатні займатися від незначних джерел запалювання.