Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини району ( Святкові заходи )

16.01.2014 14:36

Василь Данилюк відзначив ювілей творчої діяльності
   Василь Данилюк відзначив ювілей творчої діяльності У Чернівецькій обласній філармонії 14 січня відбулося новорічно-різдвяне пісенне свято «У Василя на святого Василя» з нагоди 25-річчя творчості Заслуженого артиста України і нашого земляка. На святі зібралися справжні поціновувачі української пісні, яка по-особливому звучить із уст талановитого розтоківчанина Василя Данилюка. Адже у своїх піснях він пропагує зі сцени одвічні людські цінності. Тому й творчий вечір розпочався духовним твором «Свята трійця».


11.01.2014 09:56

«Повір у себе і в тебе повірять інші»
Під такою назвою в районному будинку культури сьогодні, 10 січня, пройшла концертна програма зорганізована районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю соціальних партнерів для дітей з обмеженими фізичними можливостями району, - про це повідомляють в районну центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


23.08.2013 08:49

Разом із усією Україною Путильчани святкують День незалежності держави
Разом із усією Україною Путильчани святкують День незалежності держави З нагоди святкування 22-ї річниці незалежності України сьогодні путильчани піднесли квіти до пам’ятника видатному громадському та культурному діячу Ю.Федьковичу. Також в районному будинку культури селища Путила відбулися урочисті збори та святковий концерт, в якому взяли участь керівники органів виконавчої і представницької влад району, місцевого самоврядування, представники політичних партій, громадських організацій, підприємств, установ, організацій, ветерани війни і праці, жителі селища.


27.05.2013 10:56

Полонинська ватра 2013
Полонинська ватра 2013 Фоторепортаж


26.02.2013 08:17

До Дня захисника Вітчизни
До Дня захисника Вітчизни З нагоди Дня захисника Вітчизни за участю керівників районної влади, учасників Великої Вітчизняної війни, ветеранів Збройних Сил, військовослужбовців та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації в селищі Путила відбулося покладання квітів до пам’ятника «Загиблим воїнам».


19.12.2012 10:12

Cвято Миколая
Працівники та гуртківці Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості в районному будинку культури провели благодійний концерт присвячений Дню Святого Миколая. Благодійна акція проводиться районним центром щороку та має на меті збір коштів для придбання подарунків дітям - сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей району.


28.04.2011 09:02

Зустрічаємось в столиці Буковинської гуцулії – Путилі.
Зустрічаємось в столиці Буковинської гуцулії – Путилі. Край гірської казки – смарагдова Путильщина запрошує 29 травня 2011 року о 9 годині в смт. Путила розділити з горянами традиційне 48 районне свято виходу на полонини «Полонинська ватра».