Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини району ( Громадське життя )

05.10.2014 09:52

25-ту річницю створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову» на Путильщині відзначатимуть на широкому рівні
25-ту річницю створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову» на Путильщині відзначатимуть на широкому рівні 3 жовтня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Лариси Скидан, за участю голови районної ради Андрія Дутчака відбулось засідання Організаційного комітету з питань підготовки та відзначення у Путильському районі 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову». На запрошення участь у засіданні прийняли активісти, які були у витоках створення цієї громадсько-політичної сили у районі – це Дмитро Калиняк, Василь Штуфуряк, Танасій Кузь та Михайло Григоряк.


26.04.2010 08:31

ХАЙ НЕ ВИЧЕРПУЄТЬСЯ ДОБРОТИ КРИНИЦЯ
ХАЙ НЕ ВИЧЕРПУЄТЬСЯ ДОБРОТИ КРИНИЦЯ 22 квітня у Путилі відбулася звітно-виборна конференція районної організації ВОІ "Союз організації інвалідів України". Про свою роботу звітував голова І.Г.Торба. Цю організацію Іван Григорович очолював дуже багато років. На своєму віку він пережив війну, пекло концентраційних таборів. Добре знає болі і тривоги людей, обділених здоров'ям, тож завжди старався їм допомагати. На цій конференції він розповів, що в нашому районі проживає 1051 інвалід, з яких першої групи - 67, другої - 556, третьої - 314, інваліди Великої Вітчизняної війни - 4, військовослужбовці - 7. Серед інвалідів першої та другої груп - 36 лежачих, які, потребують особливого догляду, сімей, де діти інваліди - 86, визнано найменш захищеними, тобто таких, що потребують невідкладної матеріальної допомоги.


19.02.2010 09:47

ЗА КОНСОЛІДАЦІЮ ГУЦУЛЬСЬКОГО ЕТНОСУ
Верховинське село Криворівня , що розкинулось поблизу околиць райцентру, у свою історію вписало чимало пам'ятних подій минувшини. Вагомим для сьогодення такою стало проведення тут урочистостей з нагоди відзначення 20 -ої річниці утворення товариства „ Гуцульщина" - новітньої громадської національно - патріотичної організації з січовими традиціями. Верховинців активно підтримали побратими - гуцули Галичини , Буковини, Закарпаття , де зорганізувались такі ж товариства. Зараз вони успішно діють у 8 районах регіону Гуцульщини на стику Івано - Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей з майже півмільйонним населенням. Близько 70 тисяч гуцулів проживає у 25 прикордонних населених пунктах сусідньої Румунії.


18.12.2009 12:20

ДУХ ГУЦУЛЬЩИНИ МАЄ ЖИТИ В СЕРЦІ КОЖНОГО ГОРЯНИНА
Так можна схарактеризувати настрої учасників конференції, районного товариства Гуцульщини, яка заслухала звіт заступника голови Товариства Терена І.Д. про діяльність Товариства та найближчі завдання , внесла зміни до Статуту Товариства та вирішила організаційні питання.