Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини району ( День для святкування )

22.11.2013 10:52

Святкування 75-річчя від дня освячення Свято- Михайлівської церкви в с.Яблуниця
21 листопада керівники району Д.Ославський, В.Сафроняк взяли участь в святковому богослужінні з нагоди відзначення 75-річчя від дня освячення Свято-Михайлівської церкви с.Яблуниця. По завершенню святкової літургії з нагоди престольного свята голова районної ради та голова районної державної адміністрації вручили настоятелю церкви, який представляє церковну громаду цінний подарунок – комплект меблів.


15.05.2012 09:34

Щиросердечно запрошуємо Вас на 49-те районне традиційне свято виходу на полонини "Полонинська ватра"
Щиросердечно запрошуємо Вас на 49-те районне традиційне свято виходу на полонини "Полонинська ватра" Край гірської казки – смарагдова Путильщина запрошує 27 травня 2012 року о 9 годині в смт. Путила розділити з горянами традиційне 49 районне свято виходу на полонини «Полонинська ватра».


20.07.2011 09:17

«ШОВКОВА КОСИЦЯ» На гостиннім подвір’ї Юрія Федьковича
«ШОВКОВА КОСИЦЯ»
На гостиннім подвір’ї Юрія Федьковича
В краю чудовім, серед синіх гір, Що здавна їх легенди оповили, Там, де смереки тягнуться до зір, Там, де плаї, високі полонини, В долині над Путилівкою – двір - Родинний дім поета Буковини. У самому центрі Буковинських Карпат, понад річкою Путилівкою, що в’ється поміж горами, несучи свої води до білопінного Черемоша, розташувалось старовинне гуцульське містечко Сторонець-Путилів (нині селище Путила, районний центр Чернівецької області). Воно ніби і збігло з верховин і на віки зупинилось понад берегами гомінливої Путилівки, з усіх сторін огорнувшись вічнозеленими горами. І отак уже понад п’ять століть. Історія цього містечка – це частка історії землі Буковинської, що віками виборювала волю. А відоме воно тим, що тут народився видатний український письменник Юрій Федькович.


03.06.2011 08:32

Ой, заграли музиченьки зранку у Путилі, Посходилися на свято гості наші милі
Ой, заграли музиченьки зранку у Путилі, Посходилися на свято гості наші милі Із-за обрію підіймається поволі вранішнє сонце. Промені пробиваються крізь вершечки осяйних смерічок. А десь там, високо на полонині, зустрічає ранок трудівник-вівчар. І так на душі спокійно, що хочеться заспівати: Ой, піду я в полонину, Тай затрембітаю, Аби було мене чути На високім плаю. А між тим до мальовничої Путили з'їжджаються вже гості, сходяться передовики агропромислового комплексу району, адже ось-ось розпочнеться традиційне свято виходу на полонини «Полонинська ватра». Сонце підбивається все вище і вище, а голос трембіти закликає всіх до стадіону «Карпати». Заворожують погляд вишиті сорочки та барвисті вінки. Здається, що то живі квіти розцвітають на полотні і наче тягнуться листочками до погожого весняного неба.


10.05.2011 16:12

Низький уклін і довічна шана ветеранам Великої Вітчизняної
З нагоди 66 –ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні голова районної державної адміністрації Сафроняк В.Т.,голова районної ради Ославський Д.М. спільно з керівниками Путильського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Томнюком В.С., головою районної ради ветеранів війни і праці Шутаком І.Т. відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни та вдів померлих ветеранів.


31.12.2009 10:41

Селищному, сільським головам, територіальним громадам селища, сіл, району.
Селищному, сільським головам, територіальним громадам селища, сіл, району.

Шановні краяни! З нагоди Нового 2010 року та Різдва Христового прийміть найщиріші вітання і побажання, щоб рік прийдешній приніс Вам, кожному жителеві громади міцне здоров’я, достаток тепло і родинний затишок, здійснення планів та задумів віру у незворотність вибору нашого спільного майбутнього. Нехай Божа благодать надихає кожного жити і творити в ім’я рідної Вітчизни, задля кращої долі кожної гуцульської родини. З повагою і найкращими побажаннями, Голова районної ради та виконавчий апарат ради


08.12.2009 09:00

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ, ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕПУТАТИ ВСІХ СКЛИКАНЬ МІСЦЕВИХ РАД, ЖИТЕЛІ СІЛЬСЬКИХ І СЕЛИЩНИХ ГРОМАД !
Кожний рік нашої діяльності в царині місцевого самоврядування дає все ствердніші і глибші переконання в тому, що шлях побудови України , як демократичної , правової, цивілізованої європейської держави через інститут самоврядування – безальтернативний . Як засвідчує європейський досвід державотворення , високого рівня демократичної цивілізації, справжнього, а не уявного народовладдя, розквіту економіки досягнуто саме тими державами , де законодавчо гарантоване і належно пошановується місцеве самоврядування - головна і невід’ємна умова побудови і стабільності громадянського суспільства.


03.11.2009 08:51

Триєдині дійства на користь Яблуницькій громаді
Триєдині  дійства на користь Яблуницькій громаді Останній вівторок жовтня 2009 року для жителів гірського села Яблуниця ввійде в історію, як один з етапів його новітнього розвитку.


15.10.2009 11:20

Обєднані любов’ю до України
Під такою назвою у літературно-мистецькій вітальні центральної районної бібліотеки відбувся «круглий» стіл, приурочений Дню козацтва, Покрови, 64 річниці утворення УПА та 20-ти річчю заснування Народного руху України за перебудову.


04.09.2009 16:02

Незалежність для всіх і кожного.
Путильщина урочисто відзначила 18 річницю з Дня проглошеня незалежності Української держави . Святкові урочистості з нагоди відзначення цієї дати пройшли районному центрі та усіх селах району . Повноліття своєї держави горяни ознаменували успіхами в соціальному , економічному та культурному розвитку підвідомчої території.