Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини району ( Освіта )

30.10.2017 11:03

ПУТИЛЬСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА ВІДЗНАЧИЛА ПОВАЖНИЙ ПІВСТОЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ
ПУТИЛЬСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА ВІДЗНАЧИЛА ПОВАЖНИЙ ПІВСТОЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ Свято музики, присвячене 50-ю заснування Путильської музичної школи відбулось сьогодні в Сергіївському сільському будинку культури. У святковому концерті з нагоди ювілею прийняли участь педагогічний та учнівський колективи школи, ветерани музичної справи, випускники всіх років, запрошені гості, батьки та шанувальники музики.


22.10.2014 08:22

Районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Перлини гір» зібрав обдарованих дітей з усієї Путильщини
Районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Перлини гір» зібрав обдарованих дітей з усієї Путильщини 20 жовтня юні дарування Путильщини представили свою майстерність, взявши участь у проведенні районного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Перлини гір». Обдаровані діти, у різних вікових категоріях від 9 до 17 років, продемонстрували свої вміння та творчі здібності в галузі музичного, театрального та хореографічного мистецтва.


22.05.2014 09:50

Починаючи з 3 червня в районі запрацюють 19 пришкільних таборів, табір праці та відпочинку та наметовий табір при Селятинському та Самаківському загальноосвітніх навчальних закладах
Починаючи з 3 червня в районі запрацюють 19 пришкільних таборів, табір праці та відпочинку та наметовий табір при Селятинському та Самаківському загальноосвітніх навчальних закладах За повідомленням відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації протягом червня 2014 року в загальноосвітніх навчальних закладах району будуть функціонувати 19 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей, табір праці та відпочинку на базі КЗ «Селятинська ЗОШ –інтернат І-ІІІ ступенів» та наметовий табір на базі Самаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Загалом в пришкільних таборах планується охопити відпочинком 1700 дітей шкільного віку, що становить 55% від загальної кількості дітей. На організацію роботи таборів з денним перебуванням в видатках місцевого бюджету закладено 223,9 тис.грн. Вартість одного діто/дня становитиме 10,2 грн.


12.05.2014 15:02

Пройшов творчий звіт Путильської музичної школи
Як інформує відділ культури райдержадміністрації цієї неділі, 11 травня, у приміщенні районного будинку культури відбувся творчий звіт вихованців Путильської музичної школи. Захід присвятили Дню матері.


12.05.2014 14:36

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» на Путильщині цього річ зібрав рекордну кількість юних дарувань
Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» на Путильщині цього річ зібрав рекордну кількість юних дарувань З метою виявлення обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва з 23 по 30 квітня в районі проводиться районний етап фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». У фестинах прийняла участь рекордна кількість представників із усіх загальноосвітніх навчальних закладів району, в тому числі і вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості.


23.01.2014 11:07

Благодійне свято „Від усієї душі”
Кожна душа свій смисл під небом має: якій світити сонцем невгасимим, якій дзвеніти піснею над життєвими прикрощами, якій потоком чистим дзюркотіти і спрагу угамовувати, якій цвісти ромашкою на полі, якій рясніти арнікою в горах, якій зоріти ранньою зорею.


31.05.2013 11:20

Будинку дитячої творчості - 60
Будинку дитячої творчості - 60 В нинішній час позашкільній освіті дітей на державному рівні приділяється чимало уваги. Всесторонній творчий розвиток дітей та молоді є одним із етапів впровадження соціальних ініціатив Президента України. На районному рівні забезпечує потребу в творчій самореалізації, здобутті додаткових знань, умінь та навичок за інтересами та вибором – Путильський районний центр дитячої та юнацької творчості. На протязі 60 років заклад сприяє розкриттю та розвитку творчих здібностей школярів. Діти під керівництвом фахових викладачів, мають можливість втілити набуті вміння на практиці та розкрити та розвити в повній мірі свої здібності і таланти.


09.04.2010 09:07

ШКОЛА НАД ЧЕРЕМОШЕМ - ОБЕРІГ ДУХОВНОСТІ
Мальовниче гірське село Довгопілля, що розкинулось у прирічковій долині швидкоплинного Черемошу, розпочало свій 600-річний відлік з часу першої писемної згадки. Довгопільська громада - в числі найбільш чисельних на Путильщині, тому сельчани разом з органом місцевого самоврядування належно дбають про розвиток підвідомчої території та домагаються отримання якісних освітніх, медичних, торгівельних, культурних, комунальних послуг.


04.09.2009 16:04

Освітянські обрії Путильщини
Першого вересня День знань. Традиційна районна конференція працівників освіти грунтовно проаналізувала свої здобутки у минулому навчальному році та відзначила шляхи розвитку освітянської галузі на найближчу перспективу.