Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини району ( Відповіді на питання )

14.06.2016 13:19

Прес-служба ДМС України інформує
Зміна порядку реєстрації місця проживання З 4 квітня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207, що встановлює нові правила реєстрації місця проживання громадян. Функцію з реєстрації місця проживання передано до виконавчих органів територіальних громад, відтак підрозділи міграційної служби припинили здійснення реєстрації місця проживання. Міграційна служба надає відповіді на найбільш поширені запитання журналістів та громадян стосовно нововведень.


25.05.2016 11:38

Які правові наслідки виявлення випадків подвійного громадянства?
Відповідно до статті 4 Конституції України в Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом. Статтею 2 Закону України «Про громадянство України» передбачено, якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.


25.05.2016 11:35

Які умови виходу з громадянства України громадян України, які постійно проживають в Україні?
Підстави виходу з громадянства України визначені статтею 18 Закону України «Про громадянство України». Щодо виходу з громадянства України повнолітніх громадян України слід зазначити, що вихід з громадянства України допускається лише стосовно тих з них, які відповідно до чинного законодавства України є такими, що постійно проживають за кордоном.


01.08.2014 14:30

РОЗ’ЯСНЕННЯ УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ПРО ЧАСТКОВУ МОБІЛІЗАЦІЮ»
РОЗ’ЯСНЕННЯ УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ПРО ЧАСТКОВУ МОБІЛІЗАЦІЮ» 31.07.2014 на прохання і звернення громадян щодо роз’яснення Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» в село Селятин Путильського району прибув військовий комісар Вижницько- Путильського ОРВК Сергій Колісниченко. В робочій зустрічі взяли участь голова районної державної адміністрації М.Ямницький та голова районної ради А.Дутчак.