Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини району ( Діяльність органів місцевого самоврядування )

06.08.2014 09:35

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ДАЄ РЕЗУЛЬТАТ
В приміщенні управління Пенсійного фонду України в Путильському районі Чернівецької області відбулося чергове засідання робочої групи з питань забезпечення виконання плану по надходженню платежів до Фонду у 2014 році та зменшенню обсягів заборгованості по платежах зі сплати єдиного внеску до Фонду за участю начальника управління Слижук Аксенії Юріївни, начальника відділу доходів і зборів з фізичних осіб державної податкової інспекції у Путильському районі головного управління Міндоходів у Чернівецькій області Усика Василя Вячеславовича, начальник відділу державної виконавчої служби Путильського районного управління юстиції Лікаря Іллі Васильовича та заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Путильському районі Чернівецької області Микитчука Ігоря Васильовича.


19.05.2014 15:47

Із керівництвом дільничних виборчих комісій району проведено семінар щодо здійснення виборчого процесу
В суботу, 16 травня, у залі засідань районної ради представниками окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 205 проведеносемінар з головами, заступникамита секретарями дільничних комісій. В рамках заходу, члени окружної виборчої комісії поінформували присутніх про основні аспекти, на які необхіднозвернути увагу під час проведення позачергових президентських виборів 25 травня 2014 року та роздали відповідні посібники, матеріали.


19.05.2014 09:06

Путильчанам представлено новопризначеного голову районної державної адміністрації
Путильчанам представлено новопризначеного голову районної державної адміністрації 16 травня, громаді Путильщини представлено нового очільника виконавчої гілки влади району Михайла Івановича Ямницького.


12.05.2014 09:25

В селищі відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню Перемоги
В селищі відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню Перемоги 8 травня, керівники району спільно з представниками трудових колективів підприємств, установ, організацій селища вшанували пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни покладанням квітів до пам’ятника «Загиблим воїнам».


07.05.2014 14:31

ТОВ «Путильська молочарня» розпочато збір молока у населення
Як повідомляють в відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації з 1 травня ТОВ «Путильська молочарня» розпочато забір молока у власників та утримувачів великої рогатої худоби. Як зазначають на самому підприємстві закупівельна ціна за літр молочної продукції становитиме 2,40 грн.


06.05.2014 13:33

В рамках апаратної наради наголошено на вшанування подвигу ветеранів та обговорено стан справ в усіх сферах району
Під час урочистостей присвячених Дню Перемоги вшанувати ветеранів, учасників бойових дій, вдів ветеранів закликав в.о.голови районної державної адміністрації М.Петрик. Про це він наголосив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації сьогодні під час проведення апаратної наради. «Ми повинні віддати належну шану нашим ветеранам, які задля перемоги поклали на вівтар своє життя та здоров’я щоби нащадки жили в мирі», - зазначив Михайло Васильович. Він поінформував про проведення 9 травня в селищі мітингу-реквієму та запросив до участі всі трудові колективи.


18.04.2014 10:25

На сесії районної ради
Двадцять шоста сесія районної ради шостого скликання, яка відбулася 17 квітня розглянула життєво- важливі питання з різних сфер діяльності району. Зокрема, сесія затвердила керівником в.о.головного лікаря КЗ « Путильський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Б.Б.Генцар.


08.04.2014 10:20

В районі перевірять стан приміщень, в яких буде облаштовано виборчі дільниці
Враховуючи наближення дати проведення виборів Президента України сьогодні, 7 квітня, у ході апаратної наради йшла мова про підготовку приміщень виборчих дільниць до процесу майбутнього волевиявлення. За словами начальника відділу ведення Державного реєстру виборців за попередніми даними, в контексті плану-графіку проведення виборчої кампанії, в районі буде створено 29 виборчих дільниць.


08.04.2014 09:17

В поточному році на здійснення громадських робіт в районі передбачено 32 тис.грн.
Як поінформував на сьогоднішній апаратній нараді керівник Путильського центру зайнятості станом на 1 квітня в районному центрі зайнятості зареєстровано 515 безробітних. Попри те, зважаючи на плинність кадрів, мається незначна кількість вакантних місць, які залишаються не зайнятими, в міру їх вузької спеціалізації.


04.04.2014 10:01

Громадський вибір
Сьогодні на центральній площі селища Путила відбулось Народне віче. Мета зібрання – обрання громадою Путильщини достойного кандидата на посаду голови районної державної адміністрації.


04.04.2014 10:00

Путильчани вшанували пам’ять «Небесної сотні»
3 квітня, на центральній площі селища відбувся мітинг-реквієм присвячений вшануванню пам’яті героїв «Небесної сотні» - громадських активістів, які загинули 18-20 лютого у протистояннях на підтримку Євромайдану. До скорботної церемонії долучились представники районної та місцевої влади, трудових колективів установ, підприємств, організацій селища, учасники Євромайдану, громадські активісти, а також делегації із сіл району.


13.03.2014 10:18

«МОЄ СЕРЦЕ ЗАЛИШИЛОСЯ В КРИМУ» Ірина Анатоліївна Ільїнова кілька днів тому покинула домівку на півдні і з чотирма діточками приїхала в Путилу до батьків чоловіка
«МОЄ СЕРЦЕ ЗАЛИШИЛОСЯ В КРИМУ»
Ірина Анатоліївна Ільїнова кілька днів тому покинула домівку на півдні і з чотирма діточками приїхала в Путилу до батьків чоловіка
Жінка розповідає, що в Криму зараз надзвичайно тривожно. «Усі ці політичні баталії, поява російських військових змінили життя людей. Жителі Криму насправді дуже налякані. Мій чоловік Валентин не дозволяв навіть вести дітей до садка», - каже співрозмовниця.


11.03.2014 15:03

На Путильщині вживаються заходи на підтримку родин військовослужбовців, які з причин власної безпеки змушені залишити півострів
Сьогодні, під час проведення апаратної наради голова районної ради А.П.Дутчак звернувся до представників владних структур підтримати родини кримчан, які в найближчі дні прибудуть до Чернівецької області, в тому числі і на Путильщину


11.03.2014 15:02

На апаратній нараді оцінено стан в кожній галузі народногосподарського комплексу району
Нагальні питання життєдіяльності району розглянуто сьогодні, 11 березня, на традиційній апаратній нараді, яка пройшла під керівництвом голови районної ради А.Дутчака та керівника апарату райдержадміністрації М.Яків’юк.


06.03.2014 16:19

Путильський лісгосп залишається лідером лісової галузі області
Путильський лісгосп залишається лідером лісової галузі області

Колектив підприємства та голова обкому профспілки лісівників Володимир Барабах довіряють і високо оцінюють керівну роботу Петра Фрея.