Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

15.05.2018 13:49

Рятувальники закликають людей дбати про свій безпечний відпочинок. |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

Так, 11 травня рятувальники з смт Путили навчили правил безпечного відпочинку місцевих жителів, побувавши на річці Путилці та у лісі в селі Киселиці.
Під час рейдів рятувальники навчили громадян основних правил безпечного відпочинку. Зокрема, вогнеборці наголосили, що у лісі розводити багаття можна лише на добре розчищених галявинах на безпечній відстані від дерев. Окрім цього, треба завжди гасити полум’я, покидаючи місце відпочинку, прибирати за собою все сміття. Щоб запобігти виникненню пожеж в екосистемах, а також небажаним наслідкам від них, фахівці Служби порятунку закликали громадян дбати про свій відпочинок та не легковажити правилами безпеки.

Також рятувальники провели роз’яснювальну роботу задля попередження нещасних випадків на воді. Незважаючи на те, що купальний сезон ще не розпочався, у Чернівецькій області на водоймі вже загинула одна людина. Тому, спілкуючись із громадянами, рятувальники закцентували увагу на тому, що небезпечно купитися у водоймах, де відпочивальники не знають дна, відпливати далеко від берега, заходити у воду у нетверезому стані, а дітям – купатися у ставках та річках без нагляду дорослих.

Оскільки температурні показники сприяють відпочинку людей на природі, фахівці Управління ДСНС й надалі здійснюватимуть профілактичні заходи, спрямовані на попередження виникнення пожеж в екосистемах та нещасних випадків під час перебування на водоймах.

 

  • Автор:Путильський РС УДСНС України у Чернівецькій області
  • Джерело: власне