Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

13.04.2018 10:00

Звернення до мешканців Путильщини  |  Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє

      З приходом весни на територію України, а зокрема на Буковину, наступає пожежонебезпечний період. Рівень пожеж в цей час значно зростає. Цьому сприяє несправність електричних мереж, спалювання великої кількості сухої минулорічної рослинності, невеликої кількості опадів та пониження відносної вологості повітря, що призводить до інтенсивного підсихання горючих матеріалів, які здатні займатися від незначних джерел запалювання.

Відзначимо основні вимоги, як уникнути пожежі: не застосовуйте несправні чи саморобні електрозапобіжники; періодично перевіряйте стан електропроводки в будинку (квартирі) за допомогою фахівців і вчасно усувайте несправності; не користуйтеся несправними вимикачами, розетками, патронами; не заклеюйте електропроводку шпалерою, правильно кріпить її до конструкцій, стель, стін; праски, плитки і електрочайники, самовари та кавоварки необхідно встановлювати на неспалювані підставки подалі від штор та інших горючих предметів. Не залишайте без нагляду включені в мережу електроприлади, ідучи з будинку їх необхідно обов`язково вимикати. Не довіряйте монтаж електропроводки некваліфікованим громадянам. Особливо обережними необхідно бути при користуванні газовими приладами.

       Територія Путильського  району вкрита густою сіткою лісів. А лісові масиви, як відомо, відносяться до середнього і високого ступеня пожежної небезпеки. Пожежі у лісах можуть швидко розвиватися і, як правило, досягають таких масштабів, що для їх гасіння необхідно залучати значну кількість сил і засобів.

  Варто звернути увагу на обережне поводження з вогнем у лісопаркових зонах, адже за умов сухої погоди навіть від кинутого непогашеного недопалка або сірника може статися пожежа.

Ми звертаємося до вас, шановні жителі Путильського району  з проханням допомогти  своїм словом тим, хто не може відмовити собі у надмірному вживанні алкоголю та  палінні  у ліжку, хто нехтує елементарними вимогами пожежної безпеки і своїми діями створює  загрозу власному життю та життю людей, що їх оточують.

        Якщо ми будемо уважнішими і обережнішими, виконуватимемо правила пожежної безпеки – захистимо себе, оточуючих та навколишнє середовище від несправних втрат.

  • Автор:Путильський РС УДСНС України у Чернівецькій області
  • Джерело: власне