Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

28.02.2018 16:00

Вижницька ОДПІ інформує |  Повідомлення податкової інспекції

У роботі трьох  Центрів обслуговування платників, що працюють у Вижницькій ОДПІ , задіяні 16 працівників, які надають кваліфіковані адміністративні послуги. Зокрема, найбільш популярними залишаються послуги видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Так, з початку 2018 року мешканцям Вижницького ,Сторожинецького та путильського районів  видано понад 5 тисячі реєстраційних номерів.
Також значну кількість послуг надано з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – майже 1 сотню; з надання витягу з реєстру платників єдиного податку – майже 1 сотню та з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – понад 1 сотню.
З переліком безоплатних адміністративних послуг, адресою та графіком роботи ЦОПів   Вижницької ОДПІ можна ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Чернівецькій області за посиланням:http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/75661.html


  • Автор:Вижницька об'єднана державна податкова інспекція
  • Джерело: власне