Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

08.09.2016 09:37

В Путильському РС УДМС у Чернівецькій області проаналізовано роботу в напрямку протидії нелегальній міграції |  Діяльність органів виконавчої влади

В ході проведення перевірок стану додержання вимог міграційного законодавства у 2016 році, працівники міграційної служби, Чернівецького прикордонного загону, правоохоронці та представники органів місцевої влади спільно інспектували місця ймовірного перебування іноземних громадян, згідно плану взаємодії та графіку перевірок.
Внаслідок спільних рейдів на території Путильського району виявлено та притягнено до адміністративної відповідальності 7 іноземців, які після закінчення терміну перебування не виїхали з України. За част.1 ст.203 КУпАП на іноземних громадян складено протоколи за порушення міграційного законодавства та винесено постанови на суму 3,6 тис.грн.
Крім того, було встановлено та притягнено до адміністративної відповідальності 6 мешканців району, які не вжили заходів для своєчасного виїзду або своєчасної реєстрації громадян іноземних держав. Згідно ст.205 КУпАП складено протоколи за порушення міграційного законодавства та винесено постанови про накладення адміністративного стягнення на загальну суму 1,4 тис.грн. та 2 - попередження.
У березні місяці поточного року було виявлено громадянина України, який надав послуги з перевезення та екскурсії в Карпати громадянину Гвінеї.        Відносно нього складено протокол про адміністративне правопорушення відповідно до ст.206 КУпАП та винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 5100 грн.
Також, на підставі статті 26 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» завідувачем районного сектору прийнято рішення про примусове повернення 5-ти іноземних громадян.

  • Автор:Виконавчий апарат
  • Джерело: Путильський РС УДМС