Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

22.10.2014 08:22

Районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Перлини гір» зібрав обдарованих дітей з усієї Путильщини |  Освіта


В фестивалі-конкурсі, який на теренах району вже став традиційним, прийняли участь 39 учасників із 17 загальноосвітніх навчальних закладів району. Виступи учасників, у кожній з трьох вікових категоріях, оцінювало компетентне журі. Зокрема, за результатами конкурсу членами журі високо оцінено театралізовані, майстерно виконані виступи учасників та відзначено підвищення рівня  виконавської майстерності конкурсантів у номінації «Вокал» та «Хореографія» та  виконавців у молодшій віковій групі.

За підсумками святкового дійства найвищу оцінку журі отримала Бубряк Діана, якій вручено гран-прі фестивалю; І місце розділили - Самашко Марина,  Лукіна Юлія та Черней Іванна; ІІ місце – Тріщук Таїсія, Заєць Крістіна, Пердей Марія, Дроняк Адріана, Горбан Олександра, Майданська Юлія, Маковійчук Марія, Чигрин Василь; ІІІ місце – Проданчук Наталія, Лазорко Каріна, Галиця Христина, Микитчук Іванна, Степан Єлизавета, Марусяк Марина, Леферович Мар’яна, Фецяк Катерина.

Як зазначають в Путильському районному центрі дитячої та юнацької творчості з 23 по 24 жовтня 2014 року в місті Чернівцях проходитиме обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька», в якому приймуть участь переможці районного конкурсу  - Самашко Марина,  Лукіна Юлія та Бубряк Діана. 

 

 

 


  • Автор:виконавчий апарат
  • Джерело: власне