Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

05.10.2014 09:52

25-ту річницю створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову» на Путильщині відзначатимуть на широкому рівні |  Громадське життя

Заслухавши думку кожного учасника, в ході засідання прийнято рішення внести зміни до прийнятого розпорядження по відзначенню цієї визначної дати, що дало б можливість провести в районі заходи на більш широкому рівні із залученням широкого кола громадськості, молоді, активістів народного руху. Зокрема учасники зібрання підтримали думку щодо організації в районі конференції, до проведення якої долучити науковців, істориків, колишніх сподвижників національної ідеї, людей, які творили історію незалежної держави та були в першоосновах створення в районі та області «Народного руху за перебудову».  

Водночас запропоновано провести відзначення заходів в трудових колективах підприємств, установ, організацій, а також урочисто, на районному рівні вшанувати активістів, котрі першими започаткували Народний Рух України на Путильщині. Однією з поданих пропозицій було спорудження пам’ятного знаку, який би символізував історичні події, які стали першим етапом до становлення незалежності нашої держави. Серед поданих пропозицій – встановлення пам’ятника письменнику Т.Г.Шевченку, який став символом та сподвижником національної визвольної ідеї в Україні.

 

 

 

  • Автор:виконавчий апарат
  • Джерело: власне