Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

23.09.2014 11:59

Жителі Путильщини активно відгукнулись та долучаються до оголошеної акції по збору благодійних коштів для потреб військових, які беруть участь в АТО на сході нашої держави  |  Благодійність

За словами керівника організації до акції долучились близько 78 суб’єктів – від пересічних громадян, підприємців, до підприємств, установ, організацій різних форм власності, свій внесок зробили також  громадські, політичні та релігійні організації району.

«Загальна сума зібраних благодійних коштів за станом на 17 вересня становить 93057 грн. З них спрямували 11 000 грн. на два бронежилети для працівників райвідділу міліції, 24 500 грн. – на придбання п’яти бронежилетів та однієї каски, 4 450 грн. – на закупівлю засобів захисту військовому Каб’юку Івану, 4 600 грн. – на придбання засобів захисту Попюку Святославу, 20 000 грн. – на закупівлю тепловізора, 4 156 грн. – транспортні витрати на доставку продовольства на Схід, 1 000 грн. – на дорожні витрати бійцю Яремійчуку Івану до місця служби, 700 грн. – на придбання одягу вимушеним переселенцям з Луганської області, 1 000 грн. – райвідділу міліції на часткову амуніцію, 4 600 грн. – на придбання бронежилета Даніліну С., який проходить навчання у Львові», - такі дані навів керівник громадської організації депутатам та присутнім в залі під час проведення чергової сесії районної ради.

Водночас він додав, що залишок невикористаних коштів складає 17 051 грн. На прохання самих військових та їхніх рідних залишкову суму буде спрямовано на закупівлю теплого одягу, термобілизни та курток закордонного виробництва.

У завершенні свого виступу Сергій Терен зазначив, що збір благочинних пожертв триває та закликав всіх хто ще не приєднався до акції – зробити це зараз, адже наші військові з нетерпінням очікують на матеріальну підтримку та необхідну допомогу. 

 

  • Автор:виконавчий апарат
  • Джерело: власне