Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

06.05.2014 13:33

В рамках апаратної наради наголошено на вшанування подвигу ветеранів та обговорено стан справ в усіх сферах району |  Діяльність органів місцевого самоврядування

     Обговорюючи ситуацію в соціально-економічній сфері району в.о.начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Чопа повідомив, що за підсумками І кварталу район в рейтингу діяльності районних державних адміністрацій в загальному по області район посів 6 місце. Говорячи про не допущення спаду виробництва управлінню доручено здійснювати системний моніторинг підприємств промислової сфери.

     По завершенню І кварталу керівниками профільних підрозділів та служб охарактеризовано стан справ в кожній галузі зокрема.

    В рамках здійснення заходів соціального захисту поінформовано про проведення виплати разової допомоги ветеранам війни та прирівняних до них категорій, що проживають в районі на загальну суму 147 тис.грн. Також  йшла мова про здійснення виплати заробітної плати в бюджетній сфері, всіх видів соціальної допомоги та пенсій. Обговорено надходження та виконання місцевих, районного бюджетів. 

  • Автор:виконавчий апарат
  • Джерело: власне