Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

18.04.2014 10:25

На сесії районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

     Про внесення змін до рішення ХХУІІІ сесії районної ради УІ скликання від 28.01.2014 року № 02-23/14 « Про районний бюджет на 2014 рік» та внесення змін до розпису районного бюджету на 2014 рік» депутатський загал поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Л.Д.Горбан.

     Депутати також заслухали звіт начальника Путильського РЕМу М.В.Малиша про роботу Путильського РЕМу щодо забезпечення якісною електроенергією споживачів району.

     Сесією районної ради розглянуто виконання та прийняття  ряду районних програм, зокрема : виконання районної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення « Турбота» на 2013-2015 роки, виконання районної Програми розвитку цивільного захисту,системи аварійно-рятувального обслуговування, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і регулювання на надзвичайні ситуації в Путильському районі Чернівецької області на 2011-2013 роки та відповідну Програму на 2014-2017 роки. Доповідачі з вищезазначених програм – директор Путильського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) В.С.Томнюк, начальник  Путильського РС УДСНС В.О.Різак привернули увагу депутатів до важливості і значимості прийняття, представлених ними програм, пошуку шляхів і підходів їх практичної реалізації.

    Депутати районної ради затвердили зміни і доповнення до умов проведення щорічного районного конкурсу « Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» та список народних засідателів,які будуть залучатися до розгляду і вирішення справ у Путильському районному суді.

    Також депутати надали дозвіл відділу культури районної державної адміністрації на проведення капітального ремонту даху та заміни покрівлі будівлі музею – садиби Юрія Федьковича та Путильській районній дитячо-юнацькій спортивній школі на введення додатково відділення вільної боротьби.

     На сесії затверджено зміни і доповнення до діючого  Статуту Довгопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

    Народні обранці прийняли звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо врегулювання в законодавчому полі механізму про приватизацію земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів на землях лісогосподарського призначення для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд для гірського району.

    Взяли участь в обговоренні  та  виступили депутати районної ради Поляк В.В.,Яківюк М.В.,Чевюк К.Д., Луканюк В.П.,Журавуць В.М., Терин В.Ю.,Терен С.В.

    З усіх розглянутих питань сесія прийняла відповідні рішення.

  • Автор:виконавчий апарат
  • Джерело: власне