Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

04.04.2014 10:00

Путильчани вшанували пам’ять «Небесної сотні» |  Діяльність органів місцевого самоврядування

    Відкриваючи мітинг голова районної ради Андрій Петрович Дутчак підкреслив історичну важливість Євромайдану. Він високо оцінив згуртованість українців у спробі реалізувати такі бажані та необхідні зміни у власній країні, а головне -  ці зміни вже відбуваються завдяки таким героям, які поклали життя відстоюючи інтереси свого народу. «Герої не вмирають, вони завжди з нами у нашій громадській свідомості» -  сказав, завершуючи свій виступ, керівник представницької влади в районі.  

     Перед велилюдним зібранням виступили і учасники Євромайдану Олександр Штефура та Валерій Мар’яш, які були свідками тих буремних подій. У своїх зверненнях вони нагадали присутнім якою ціною та жертвами українському народові вдалось відстояти право на вибір, краще і гідне життя. Поряд з тим, учасники Євромайдану, закликали громадськість змінювати життя і вочевидь, за їх словами, розпочинати необхідно персонально з себе.

    Хвилиною мовчання та запаленням свічок і лампад присутні вшанували вічну пам’ять жертв Євромайдану.

      На честь героїв-майданівців звучали власні творчі доробки путильчан, яких надихнули на написання віршованих рядків патріотичні настрої подій останніх чотирьох місяців.

     Священнослужителі Київської та Греко-католицької церков спільно провели панахиду за загиблими.  В цей же час в Свято-Миколаївській церкві селища проходила відправа за патріотами України, які загинули сповідуючи демократичні принципи та були до останку вірними  своєму народові.

 

 

  • Автор:виконавчий апарат
  • Джерело: власне