Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

11.03.2014 15:02

На апаратній нараді оцінено стан в кожній галузі народногосподарського комплексу району |  Діяльність органів місцевого самоврядування

    Першочергово розглянули стан соціальних та пенсійних виплат, видачі заробітної плати, проходження казначейських рахунків. Зокрема, керівники профільних підрозділів відзначили, що наразі заборгованостей із вищезазначених виплат не має, всі розрахунки проводяться, в межах встановлених термінів.

    Також проаналізовано стан в кожній галузі народногосподарського комплексу району. Оцінено ситуації в медичній, освітній та культурних сферах зокрема.  Йшлося про наповнення бюджетів всіх рівнів, виконання рейтингових економічних показників. Мова йшла про наявний ринок праці та створення нових робочих місць.

    У ході наради констатовано, що надзвичайних подій, пожеж за минулий тиждень не трапилось. Начальник районного сектору УДСНС в Чернівецькій області також поінформував, що з початку року були 3 випадки пожежі, враховуючи це, задля убезпечення населення від надзвичайних подій в подальшому працівники сектору проводять перевірки приватного сектору, на предмет дотримання норм пожежної безпеки.   

  • Автор:виконавчий апарат
  • Джерело: власне