Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

16.01.2014 14:36

Василь Данилюк відзначив ювілей творчої діяльності |  Святкові заходи

   Кожна пісня у виконанні Василя Степановича підтверджувала його  професійність, любов до музики, родини й Батьківщини. А шанувальники щиро дякували співаку за культурно-мистецьке духовне свято щирими оплесками. Музичний супровід здійснював гурт «Рутени». Додали гарного настрою фольклорно-хореографічні колективи Путильщини «Зґарда» та «Колиба».

   З особливим трепетом і любов’ю Василь Данилюк говорив про рідне село. Він виконав пісню про мальовничі Розтоки, вірші до якої написала відома письменниця, лауреат премії імені Тараса Шевченка, розтоківчанка Марія Матіос. Цього дня на сцені звучали її оригінальні авторські вітальні рядки своєму земляку.

   Творчість Василя Данилюка багатогранна. Свідченням цього є утвердження його не лише як сольного співака, а й автора пісень та музики. 

   Гості з Києва, Львова, Івано-Франківщини, Румунії, творчі побратими і друзі адресували співаку найщиріші вітання.

   Путильська делегація також засвідчила шану і визнання таланту свого земляка. Від імені виконавчої та представницької влади, жителів району голова районної ради Дмитро Ославський віншував співака здоров’ям і щастям. Дякував за постійну підтримку та участь у культурних заходах, що відбуваються на Путильщині, за щирість спілкування і плідну творчу працю. Бажав йому подальших успіхів, невичерпної енергії та вдячних шанувальників. Дмитро Миколайович та перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Платановський подарували на пам'ять картину із зображенням садиби Юрія Федьковича. Адже своєю творчістю Василь Данилюк поповнює скарбницю духовності рідного краю, втілючи у життя пророцтво путильського митця слова про світле майбутнє гуцульського народу.

  • Автор:виконавчий апарат
  • Джерело: власне