Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

11.01.2014 09:56

«Повір у себе і в тебе повірять інші» |  Святкові заходи

     Аби діти відчули  святкову ейфорію, поринули в атмосферу новорічної казки в районному будинку культури фахівці організували захід, де почесними гостями були  діти з особливими потребами.  З вітальним словом до присутніх звернулася керівник апарату районної державної адміністрації Марія Яків’юк, яка акцентувала увагу присутніх на ефективному впровадженню соціальних ініціатив  з Президента України в сфері надання якісних соціальних послуг дітям з особливими потребами.

      Працівники районного будинку культури організували для дітей цікаву та насичену програму. Увазі дітей запропоновано лялькову виставу «Колосок»,  проведено різноманітні конкурси біля ялинки. Також відбувся діалог з батьками щодо особливостей виховання дітей з особливими потребами та висвітлено тему, стосовно адаптації дітей – інвалідів до соціуму. Представник районного центру зайнятості акцентувала увагу присутніх батьків на соціальних послугах, які надає центр зайнятості. В кінці заходу всі діти отримали солодкі подарунки та призи за участь у конкурсах.

         На виконання  соціальних ініціатив Президента України  «Діти – майбутнє України»  працівники центру та фахівці з соціальної роботи  РЦСССДМ за підтримки працівників культури районну сприяють всебічному розвитку дітей, які виховуються в родинах, що опинились в складних життєвих обставинах, в тому числі дітей з особливими потребами. Центр спільно з соціальними партнерами – районним центром зайнятості, районним будинком культури постійно залучає таких дітей до різноманітних заходів, де вони мають можливість поспілкуватися, отримати яскраві враження та подарунки, а ще віднайти нових друзів. В сукупності такі заходи  - є важливим компонентом для розвитку їхньої психоемоційної сфери, адже багато дітей, з обмеженими фізичними можливостями, не можуть самостійно відвідати місця для дозвілля.

 

 

  • Автор:виконавчий апарат
  • Джерело: власне