Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

31.05.2013 11:20

Будинку дитячої творчості - 60 |  Освіта

Сьогодні в районному будинку культури пройшли святкові заходи присвячені 60-й річниці з часу заснування позашкільного закладу. 

Від імені виконавчої та представницької влад району адміністрацію закладу, викладачів, колишніх працівників закладу,  вихованців привітали голова районної державної адміністрації В.Сафроняк, керуючий справами районної ради І. Головач, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Гребенщиков.

 Адресуючи ювілярам вітальні слова голова райдержадміністрації зазначив, що сьогодні особливий день для кожного, хто має причетність до Путильського центру дитячої та юнацької творчості. Адже внесок кожного, від керівництва  до наймолодшого вихованця закладу – це здобуті протягом року високі нагороди,  визнання на всеукраїнському рівні, це участь в відомих міжнародних конкурсах. На сьогоднішній день позашкільна освіта створює додаткові можливості для духовного, інтелектуального та фізичного розвитку дітей та підлітків, дає можливість займатися улюбленою справою, відповідно до уподобань. Відтак, молоде талановите покоління, яке ми леліємо і плекаємо сьогодні, реалізувавши свої геніальні задуми і плани в дорослому житті прославлятиме в майбутньому не тільки нашу Путильщину, але й всю Україну.    

За багаторічну та сумлінну працю, особистий внесок у вдосконалення навчально-виховного процесу школярів працівників педагогічного колективу відзначено спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Також від імені районної влади  позашкільному закладу подаровано оргтехніку.

Із святом адміністрацію закладу, педагогічний колектив  та вихованців  вітали численні гості, батьки та ветерани позашкільної освіти, випускники центру.

  • Автор:виконавчий апарат районної ради
  • Джерело: власне