Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

21.02.2013 09:40

Засідання колегії районної державної адміністрації |  Діяльність органів виконавчої влади

У ході розгляду питання про стан соціально-економічного розвитку зазначено, що протягом 2012 року забезпечено виконання місцевих бюджетів, збережено стабільність на ринку праці, досягнуто зростання середньомісячної заробітної плати, забезпечено стабільну і своєчасну виплату пенсій, не допущено виникнення заборгованості із заробітної плати працівникам бюджетної сфери, які фінансуються з місцевих бюджетів, збережено мережу об’єктів охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту. Однак залишається складною ситуація у сфері будівництва, інвестиційної діяльності, фінансових результатів діяльності підприємств.

Розглядаючи друге питання зазначено, що в районі ведеться цілеспрямована робота щодо виконання дохідної і видаткової частин місцевих бюджетів, здійснювалися відповідні заходи щодо забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, недопущення заборгованості по заробітній платі та інших соціальних виплатах. За січень – грудень 2012 року до державного та місцевих бюджетів надійшло податків і зборів, що справляються на території району в сумі 24833,8 тис.грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження платежів до бюджетів збільшились на 15,4 %. Планові показники по доходах загального фонду виконані усіма сільськими радами та районним бюджетом.

Звітуючи про виконання програми зайнятості населення директор Путильського районного центру зайнятості поінформував про те, що в районі проводилась цілеспрямована робота для виконання програми зайнятості населення. Протягом 2012 року в районному центрі зайнятості зареєстровано 1212 незайнятих громадян. Чисельність осіб, які скористалися послугами служби зайнятості становить 1850 осіб. Станом на 31.12.12 року на обліку в районному центрі зайнятості перебувало 646 незайнятих осіб, з яких статус безробітних надано 645 особам. Отримували допомогу по безробіттю 427 осіб.

Протягом 2012 року за сприяння центру зайнятості працевлаштовано 578 осіб.

Також проаналізовано стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування та підведено підсумки роботи зі зверненнями громадян в структурних підрозділах райдержадміністрації протягом 2012 року.

У відповідності до розглянутих питань членами колегії прийнято відповідні рішення.

В роботі колегії районної державної адміністрації взяв участь голова районної ради Д.М.Ославський.

  • Автор:сектор з питань внутрішньої політики РДА
  • Джерело: власне