Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

11.01.2013 09:35

До дня пам'яті Юрія Федьковича |  Слово на спомин

Настоятель протоієрей Василій відправив поминальну панахиду пам’яті Осипа-Юрія Федьковича. У панахиді прийняли участь представники районної державної адміністрації, районної ради, підприємств, установ та організацій району.

Учасники заходу поклали вінок квітів до пам’ятника Юрія Федьковича  та пошанували пам’ять видатного письменника Буковини хвилиною мовчання.З словами вшанування до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Василь  Сафроняк та голова районної ради Дмитро Ославський.

На території музею лунали різдвяні колядки та віншування під керівництвом директора музею-садиби Володимира Торака. Традиційно до  участі в поминальному заході долучилася церковна коляда, яку очолив настоятель Свято-Миколаївської церкви.

Вшанування Юрія Федьковича – це вияв горянами великої людської шани і поваги до митця та його творчої спадщини, яка формує в нас високі людські якості громадян – патріотів, громадян-творців.

Дбаймо про те, щоб ім’я Буковинського Соловія назавжди залишалося в серцях вдячних горян-гуцулів і всіх людей доброї волі.

  • Автор:виконавчий апарат районної ради
  • Джерело: власне