Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

10.05.2011 16:12

Низький уклін і довічна шана ветеранам Великої Вітчизняної |  День для святкування

    Зокрема, 7 травня ц.р. в селах Шепіт, Селятин, Плоска, Киселиці, Гробище побували та привітали з святом величної Перемоги ветеранів Хімчинського І.М.,Яворського П.Ю.,Андруховича М.І.,Вознюка А.М.,Харюка П.К..8 травня відвідали домівки ветеранів війни Гейкіна Є.П., Заболотного П.Д., Торби І.Г., а також вдів колишніх фронтовиків Юр’єву П.М., Кожухову Н.Н., Лейзерович Г.М., які проживають в селищі Путила.

    На свято Перемоги голова районної ради, директор Путильського центру соціального обслуговування  ( надання соціальних послуг) разом з депутатом Чернівецької обласної ради від Путильського району Майором Р.К. в селі Розтоки відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни Гльозу А.Й., та ветеранських вдів Степан Є.С. і Стринаду Ф.І., які проживають в селі Підзахаричі.

    Всім ветеранам Великої Вітчизняної та вдовам колишніх фронтовиків були вручені святкові подарунки.

         9 травня за участю керівників виконавчої, представницької влади району, трудових колективів та громадськості в селищі Путила відбувся мітинг-реквієм та святковий концерт. Для ветеранів та учасників війни було організовано святковий обід.

  • Автор:виконавчий апарат районної ради
  • Джерело: власне