Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

26.04.2010 08:31

ХАЙ НЕ ВИЧЕРПУЄТЬСЯ ДОБРОТИ КРИНИЦЯ |  Громадське життя

Зусилля районної організації інвалідів за 2009 рік були спрямовані на покращення роботи з інвалідами, їх матеріально-побутових умов. Кожен із малозабезпечених відчував постійну увагу і підтримку від райдержадміністрації, районної ради, управління соцзахисту населення. В ході благодійної акції їм завжди надається грошова допомога. За минулий рік її отримали 265 осіб на загальну суму 47980 грн., 508 особам надано натуральну допомогу на суму 116679 грн. Отримано гуманітарної допомоги інвалідам одягом та взуття на суму 35508 грн. 237 інвалідам району, війни та праці надано адресну грошову допомогу на дрова, пальне і скраплений газ на суму 48431 грн. В Путильській аптеці №54 відпускалися ліки по занижених цінах на 25 відсотків. Навіть маленька частина душі і щирого серця кожного може суттєво допомогти потребуючим людям. Тож Іван Григорович Торба щиро подякував усім, хто допомагав і допомагає інвалідам і зокрема сільським головам, меценатам, спонсорам, релігійним конфесіям, Карпатському держспецлісгоспу АПК, ДП "Путильський лісгосп", підприємцям. Він висловив впевненість, що людська доброта, чуйність, милосердя не вичерпається і надалі, бо на цьому тримається світ.

Про підтримку і допомогу інвалідам району на цій конференції розповідали представники управління соцзахисту населення В.В.Лейба, пенсійного забезпечення І.В.Каптарь, центральної районної лікарні І.С.Романчук. Про співпрацю районної ради ветеранів війни і праці та районної організації інвалідів говорив І.Т.Шутак, який і вів цей захід.

І.Г.Торба з вдячністю приймав побажання і подарунок за багаторічну плідну працю від районної влади, який вручила йому завідувачка сектором внутрішньої політики райдежадміністрації Н.М. Гуцул.

З теплотою дякували присутні на цьому заході інваліди за увагу до них. Щоби додати доброго настрою, учасниця конференції Марія Григорівна Лахман з Яблуниці виставила у залі свої вишиванки. Вони милували кожного своєю красою і різнобарвністю. Було приємно відчувати, що ця жінка з вадою руки так гарно вишиває і не втрачає життєвого оптимізму, переживаючи всякі труднощі. Вона подарувала всім і віршовані рядки побажань: Хай із вами щастя буде, радість не минає, Хай здоров'я із любов'ю щодня прибуває. Щоби весело й заможньо жили без печалі, Щоб завжди вас з повагою люди зустрічали. Скільки чути в цей день добрих слів від людей, Все здається, що сказано мало. Як би там не було, хай вернеться добро, Яке людям свій вік дарували.

З цього дня районну організацію інвалідів очолюватиме Микола Юрійович Логош. А допомагатимуть його заступник Василь Юрійович Грипиняк, всі члени президії, районна рада районної організації ВОІ "Союз інвалідів України", ревізійна комісія, склад яких обрано на цій конференції. Інтереси інвалідів району на обласній конференції довірено представити М.Ю. Логошу, М.Г.Лахман, В.С.Томнюку, В.Ю.Грипиняку. Хай допомагає вам Бог у добрих справах.

  • Автор:виконавчий апарат районної ради
  • Джерело: власне