Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Путильський район

Новини

09.04.2010 09:07

ШКОЛА НАД ЧЕРЕМОШЕМ - ОБЕРІГ ДУХОВНОСТІ |  Освіта

За роки незалежного розвитку держави оберегом духовності в громаді стала місцева загальноосвітня школа, яка є визнаним лідером освітянської галузі району.

Складовими успіху результативності роботи школи є належна матеріальна база, добре поставлене учнівське самоврядування, застосування інноваційних підходів до вирішення сучасних освітньо-виховних питань.

Черговий раз у цьому пересвідчились учасники районного методобєднання вчителів - філологів, що відбулося на базі цієї школи. У числі почесних гостей освітнього заходу - керуючий справами районної ради Іван Терен, який тут директорував упродовж 16 років, та педагог - ветеран з Хмельниччини Леоніда Гаврилюк, чия молодість пов'язана з Путильщиною.

Культ книги, сила художнього слова ,мелодика пісні, пластика танцю, естетика шкільної форми, етика спілкування між вчителями і учнями, гласність шкільних буднів забезпечують належне підґрунтя для виховання сучасної цивілізованої особистості, моральний ідеал якої формується на прикладі позитивного героя.

 

 

  • Автор:виконавчий апарат районної ради
  • Джерело: власне