Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

04.03.2019 16:59

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Під   головуванням Ігоря Дубея, за участю голови районної ради  Дмитра Вакарюка,  відбулось чергове  засідання  постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.


         У відповідності до порядку денного  директор Новоселицької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Едуард Топало поінформував  з питання  сприяння центром зайнятості у працевлаштуванні учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

         Зокрема, протягом 2018 року послугами  філії скористувались 18 учасників АТО,  які мали статус безробітного та отримали допомогу по безробіттю, середній розмір якої склав  5934 грн.. З них 9 працевлаштовані. На виконання постанови Кабінету Міністрів України  за №432 від 21.06.17р. «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» у 2018 році надано профконсультаційних послуг із застосуванням психодіагностичного тестування 10 особам. Можливістю відкриття власної справи шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності не скористався жодний учасник АТО.

        Для працевлаштування  зазначених громадян підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Роботодавці самостійно розраховують квоту та забезпечують їх працевлаштування, про що інформують щороку службу зайнятості у встановленому порядку. Для  роботодавців, які створюють нові робочі місця і приймають  безробітних з числа учасників  антитерористичної операції, є можливість протягом року отримати компенсацію зі сплати єдиного соціального внеску.

         Головний лікар КНП  «Новоселицька районна лікарня» Валерій Калараш доповів про заходи з підготовки установи щодо створення умов з ефективної реалізації в  районі державної програми  «Безкоштовна діагностика» по принципу  «гроші  за пацієнтом».

        З питання  про  внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту учасників операції об’єднаних сил / антитерористичної операції, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих) під час проходження військової служби на 2019-2020 роки та Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» надала роз’яснення  начальник  управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації  Людмила Крояло.

         Комісією  також погоджено проект порядку денного ХХІІІ чергової сесії районної ради VІІ скликання від 14 березня 2019 року.

 

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада