Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

04.03.2019 16:56

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, інвестиційної діяльності та транскордонного співробітництва |  Діяльність органів місцевого самоврядування

За участю голови районної ради Дмитра Вакарюка під головуванням Алчіпа Рошки  відбулось  чергове засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, інвестиційної діяльності та   транскордонного співробітництва.

       

           Заслухано питання про стан та проблеми щодо забезпечення  поштовим зв’язком жителів, установ і організацій району, з якого інформувала начальник Центрального відділення поштового зв’язку м.Новоселиця Маргарита Білик. Зазначено, що Укрпошта на сьогоднішній день здійснює посилені заходи щодо збереження  мережі поштових відділень району.  Зокрема, 108 працівників, у тому числі 75 листонош,  надають  30 видів поштових та фінансових послуг, якими  щодня забезпечують населення.  Впроваджено нові послуги оплати за пересилання поштового відправлення  одержувачем та розпочато автоматизацію робочих місць в відділеннях поштового зв’язку. Станом на 01 січня 2019 року оформлено передплату 20500 тисяч примірників періодичних видань, що складає 76 %  планового завдання на поточний рік. Проте, реальні  показники свідчать, що у зв’язку із фінансовою неспроможністю громадян у порівнянні з минулими роками спостерігається тенденція зменшення попиту населення на основні поштові послуги та  на 30% зменшилась кількість передплачених газет і журналів.  Також проблемними питаннями  залишаються   відсутність кваліфікованих кадрів, черги  громадян щодо сплати платежів тощо.  

          Начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації  Людмила Істратій поінформувала про  хід виконання Комплексної програми розбудови дорожньої мережі Новоселицького району на 2017-2020 роки.

          Членами  комісії  надано згоду  на  затвердження  на черговій сесії комплексних програм підтримки розвитку сільського господарства та «Власний дім».

           За підсумками  обговорення  зазначених питань   комісією рекомендовано  з метою покращення поштового зв’язку та створення належних умов  з виконання функціональних обов’язків листонош звернутися до сільських рад та об’єднаних територіальних громад району щодо встановлення указників найменувань вулиць,  номерів будинків у кожному населеному пункті  і поштових скриньок  в багатоповерхових будинках  міста Новоселиця.    

         

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада