Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

01.03.2019 15:43

Новоселиччина відзначила свято «Мерцішор» |  Культура

Новоселиччина відзначила свято «Мерцішор» 

 

 

         За участю заступника голови районної ради Ольги Цуркан, депутатів районної та місцевих рад, керівників територіальних громад,  представників  органів влади,  трудових колективів установ і  підприємств,  громадських організацій, учнівської молоді  та студентів у Новоселиці відбувся фестиваль народного аматорського мистецтва «Мерцішор».

           Керівники органів влади привітали  учасників  заходу   із чудовим святом весни  «Мерцішор». Побажали  аматорам натхнення та наполегливого творчого пошуку  у збагаченні культурної спадщини Новоселиччини,  збереженні національних  традицій, місцевих звичаїв і  фольклору. Висловили вдячність за організацію свята. Побажали  усім здоров’я, оптимізму,  світлої надії на краще,  мирного неба та злагоди у родинах, а працівникам культури як найбільше залучати молодь до народного мистецтва.

         Під щирі оплески глядачів свою майстерність і  творчу оригінальність старовинного місцевого фольклору продемонстрували аматорські колективи та виконавці  народної музики  Республіки Молдова, Герцаївського, Глибоцького   та  Новоселицького районів.

         За пропаганду національної культури, виконавську майстерність найкращі аматорські колективи нагороджені Почесними грамотами і пам’ятними сувенірами.

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада