Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

28.02.2019 15:37

Голова районної ради Дмитро Вакарюк взяв участь у роботі колегії районної державної адміністрації, яка відбулась під головуванням голови районної державної адміністрації Євгенії Бойко, за участі керівників організацій і служб району, голів сільських рад та об’єднаних територіальних громад, представників засобів масової інформації. |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

            Голова районної ради Дмитро Вакарюк взяв участь у роботі колегії районної державної адміністрації, яка відбулась    під головуванням голови районної державної адміністрації Євгенії Бойко, за участі  керівників організацій і служб району, голів  сільських рад та об’єднаних територіальних громад, представників засобів масової інформації.

           Згідно порядку денного розглянуто питання про виконання зведеного бюджету району за 2018 рік та  підведено   підсумки роботи зі зверненнями громадян за минулий рік в районній державній адміністрації. Обговорено заходи зі створення  освітнього простору в  закладах району.

            За результатами роботи   колегії ухвалено відповідні  рішення.

           Перед початком засідання  колегії   відбувся публічний звіт голови районної державної адміністрації Євгенії Бойко про підсумки діяльності райдержадміністрації за 2018 рік. Зокрема, детально проаналізовано стан та виконання заходів в освітянській, медичній галузях, у  сфері культури  та спорту району. Керівником виконавчої влади зазначено, що  зроблено чимало, проте ще більше викликів  є перед місцевою владою  в   2019 році. Висловила вдячність  за спільну співпрацю  у забезпеченні стабільної життєдіяльності населення Новоселиччини.

            

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення