Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

27.02.2019 14:36

П О В І Д О М Л Е Н Н Я про скликання ХХІІІ чергової сесії Новоселицької районної ради VІІ скликання  |  Повідомлення

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про скликання ХХІІІ чергової сесії Новоселицької

районної ради VІІ скликання

 

      Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 27.02.2019 року № 8-р про скликання 14 березня 2019 року ХХІІІ чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним:

 

1.Про стан та проблеми щодо забезпечення належного функціонування підрозділу територіальної оборони району та створення при військкоматі Територіального центру комплектування і соціальної підтримки.

 

2.Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку в районі.

 

3.Про внесення змін до рішення ХХІI  позачергової сесії районної ради VІI скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року.

4.Про заходи з підготовки КНП «Новоселицька районна лікарня» щодо створення умов з ефективної реалізації в  районі державної програми  «Безкоштовна діагностика» по принципу  «гроші  за пацієнтом».

 

5. Інші.

 

      На сесію запрошують депутатів районної ради VІІ скликання, голову районної державної адміністрації, заступників, керівників управлінь та відділів районної державної адміністрації, голів Новоселицької, Мамалигівської та Магальської ОТГ, сільських голів, депутатів обласної ради від Новоселицького району, керівників правоохоронних та контролюючих органів, представників ЗМІ.

      Робота сесії розпочнеться о 10-ій годині в залі засідань районної ради /вул.Чкалова,7/. 

 

 

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 20.06.2019 року № 16-р про скликання 25 червня 2019 року ХХV позачергової сесії районної ради VІІ скликання