Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

21.02.2019 16:52

Спостережна рада при Новоселицькій районній лікарні розпочала свою роботу |  Охорона здоров'я

Спостережна рада при Новоселицькій районній лікарні розпочала свою роботу

       Під головуванням голови Спостережної ради Дмитра Вакарюка відбулося чергове засідання Спостережної ради при Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня».

      Згідно порядку денного розглянуто питання про ситуацію, що склалася в районі з надання  допомоги хворим на цукровий діабет, з якого  інформувала заступник головного лікаря  Олентир А.В. та  заходи з підготовки КНП «Новоселицька районна лікарня» щодо створення умов з  ефективної реалізації в районі державної програми «Безкоштовна діагностика» по принцип «гроші за пацієнтом», з якого поінформував головний лікар Комунального некомерційного підприємства Валерій Калараш.

      За результатами обговорення першого питання рекомендовано звернутися до об’єднаних територіальних громад про необхідність співфінансування органами  місцевого самоврядування державної програми «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет», відповідно з другого – забезпечити лікарнею своєчасне укладання договору з Національною службою здоров’я України щодо оплати медичних послуг в рамках програми «Безкоштовна діагностика».

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада