Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

20.02.2019 16:27

Вшановано подвиг загиблих Героїв Небесної Сотні  |  Заходи

Вшановано подвиг загиблих Героїв Небесної Сотні

 

          Сьогодні голова районної ради Дмитро Вакарюк  спільно з працівниками виконавчого апарату, державними  службовцями, головами об’єднаних територіальних громад та сільських рад, представниками  підприємств, установ, політичних і громадських організацій, депутатами  різних рівнів, учасниками АТО, учнівською та студентською  молоддю  взяв участь в заході до Дня  Героїв Небесної  Сотні, який відбувся  районному Будинку культури м. Новоселиця.

           Хвилиною мовчання  із запаленими свічками присутні   вшанували  пам’ять усіх патріотів, хто віддав своє життя під час Революції Гідності 2013-2014 років .

           Не можливо  бути  байдужими  від щирих слів про те, як  тоді на Київському Майдані, Івано-Франківську, Харкові, Ужгороді, Хмельницькому, Луцьку,  Вінниці, Чернівцях, інших містах України    звичайні люди   виборювали своє право на свободу,  підняли національних дух та  назавжди змінили країну. Завдяки жертовному  подвигу справжніх  Героїв наша держава    довела світові  гідність, мужність, тверду волю усього українського народу цілеспрямовано  йти до європейського  майбутнього. Отож людська пам'ять буде жити вічно. Герої не вмирають! В них наша гордість, сила і впевненість, що на обраному нелегкому  шляху  Україна   обов’язково подолає   усі кризи,     труднощі та негаразди.

              Учасники заходу  у фойє ознайомилися  з  фотовиставкою «Ми пам’ятаємо!» з обличчями  загиблих    Героїв Небесної Сотні, низько вклонилися за їхню  мужність і героїзм  та поклали живі квіти.

 

         

Слава Україні! Героям Слава!

Фотосесія

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада