Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

15.02.2019 15:49

Звернення голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем Героїв «Небесної Сотні» |  Заяви та звернення

Шановні новоселиччани!

20 лютого – скорботна вже історична дата – День Героїв «Небесної Сотні». В цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи  права людини, європейське майбутнє України.

Герої Небесної Сотні – взірці реального, дієвого патріотизму, які своїми подвигами продемонстрували: ми – свободолюбива нація, яка ніколи не поступиться найважливішими для себе принципами.

Воля і незалежність не дарується, її здобувають, виборюють віками. І наша історія навічно закарбувала в пам’яті народу імена бійців, які до останнього подиху відстоювали й сьогодні продовжують боронити незалежність рідної землі. 

І сьогодні ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну – рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу. Це – наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.

Небесна Сотня молиться за Україну. А ми молимося за них  – Героїв, які сподіваються, що нам вистачить віри в себе і пам’яті про ті небесні сотні, якими пожертвувала українська земля. 

Нехай буде мир і добробут, віра у світле майбуття, нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. Слава нашим героям, слава нашій рідній Україні! Єднаймося й бережімо рідну Україну!

 

  • Джерело: За матеріалами газети "Слово правди"

Новоселицька районна рада