Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

14.02.2019 16:42

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ю річницею виведення військ з Афганістану!  |  Привітання

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-«афганців»! 

Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Щиро вітаємо вас 

з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 та 30-ю річницею виведення  військ з Афганістану! 

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Воїни-«афганці» гідно виконали свій військовий обов’язок, пройшовши страшні випробування, заплативши за це ціною свого здоров’я, а багато – віддавши життя. 

Ви, воїни-афганці, – народ стійкий, мудрий і добросовісний. Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких “Обов’язок” – не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Ви допомагаєте один одному, сім’ям загиблих.  Сьогодні, коли в Україні дуже складна ситуація, вашого досвіду і мудрості потребує наша країна.

Окрім Афганістану українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії і стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, і з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

Усім, хто пройшов через горнило жорстокої війни, бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, родинного щастя та благополуччя,  добра, миру і достатку, довгих років життя!

  • Джерело: За матеріалами газети "Слово правди"

Новоселицька районна рада

Оголошення