Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

13.02.2019 16:07

Відбулись заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав |  Заходи

Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь в заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

На знак світлої пам'яті про воїнів-афганців учасники заходу поклали квіти до символічної гранітної плити на Центральній площі міста. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів – інтернаціоналістів, Героїв Небесної Сотні, і тих, хто поліг, захищаючи суверенітет України на Сході. 

Через афганську війну пройшло понад 230 юнаків з нашого району, троє з них не повернулись додому: Леонід Нагрудний із села Подвірне, Іван Бота із Боян та Олександр Сєріков з Новоселиці.

 У виступі Ольга Цуркан висловила слова глибокої поваги  до воїнів-інтернаціоналістів, які гідно виконували військовий обов'язок на території інших держав. Побажала здоров’я, активної позиції та участі у патріотичному вихованні молодого покоління.
         До привітань долучилися заступник голови районної державної адміністрації Іван Пазяк, голова об’єднаної територіальної громади Марія Нікорич та голова обласної та районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Петро Раца.

Учасники бойових дій на території інших держав були нагороджені Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, а також відзнаками та медалями за мужність та вірність військовому обов’язку.

    Урочистості завершилися патріотичною концертною програмою.

 

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада