Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

06.02.2019 14:03

На захист довкілля платниками екологічного податку спрямовано майже 63 тис. гривень  |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

 

З  початку року на захист довкілля платники податків Новоселиччини та Герцаївщини спрямували 62,6 тис. гривень екологічного податку.   Зокрема, до місцевих бюджетів надійшло 34,4 тис.грн, решта 28,2 тис.грн.– до державного бюджету.

У Новоселицькому управлінні нагадують, відповідно до Податкового кодексу України базовим податковим звітним періодом для екологічного податку визначено календарний квартал. Граничними термінами подання податкових декларацій та сплати податкових зобов’язань з екологічного податку за IV квартал поточного року є 11 лютого та 19 лютого 2019 року відповідно.

Платниками  екологічного податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються:

- викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;

- скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти;

- розміщення відходів (крім розміщення окремих видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об'єктах) суб'єктів господарювання);

- утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);

- тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

 

Новоселицька районна рада

Оголошення