Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

05.02.2019 15:27

Відбулась підсумкова нарада з працівниками культури району  |  Культура

             За участю заступника голови районної ради Ольги Цуркан, голів об’єднаних територіальних громад, сільських голів району та   працівників культури підбито  підсумки фінансово-господарської  і організаційно-творчої діяльності  установ культури району за 2018 рік.

             Учасників  наради  поінформовано про основні напрацювання, досягнення та проблеми у відповідній сфері.

             Ольга Цуркан у виступі приділила увагу актуальним питанням – змінам у процесі реформування галузі культури  під час  децентралізації органів влади в Україні,  зокрема  передачі об’єктів культури об’єднаним громадам,  необхідності збереження народних традицій та історичних пам’яток культури в селах  району, мережі культурних закладів. Подякувала  працівникам за роботу і   побажала  натхнення, зокрема живого творчого життя  у колективах  художньої самодіяльності, проведення цікавих  мистецьких і високоестетичних культурно-масових заходів. Зазначила, що районна рада  буде забезпечуватиме посильну підтримку установам та тим працівникам культури, хто веде постійний творчий пошук,   впроваджує  сучасні оригінальні форми роботи, активно і професійно популяризує різноманітні напрямки  мистецтва серед населення Новоселиччини.

             За багаторічну і сумлінну працю, особистий внесок у розвиток та популяризацію аматорського мистецтва  найкращим  працівникам  культури вручено Почесні Грамоти і подарунки.

Новоселицька районна рада