Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

05.02.2019 10:16

Завдяки активній роботі з платниками до бюджету Пенсійного фонду в області в січні надійшло майже 204 мільйони гривень  |  Повідомлення Пенсійного фонду

Забезпечення стабільних та у повному обсязі пенсійних виплат громадянам, які вийшли на заслужений відпочинок, - основна мета діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, працівники якого докладають максимум зусиль до справи захисту прав застрахованих осіб на гідне пенсійне забезпечення.

Для наповнення бюджету Фонду фахівці пенсійної служби проводять активну роботу з платниками щодо сплати ними поточних зобов’язань та погашення наявних заборгованостей.

Налагоджена тісна співпраця з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області, об’єднаними територіальними громадами та соціальними партерами щодо боротьби з тіньовою зайнятістю та мінімізацією несумлінними роботодавцями заробітної плати найманим працівникам; з територіальними органами Державної виконавчої служби – щодо стягнення заборгованостей.

В результаті вжитих заходів у січні 2019 року до бюджету Фонду в області надійшло 203,9 млн. грн. власних доходів, що на 40,8 млн. грн. (25%) більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Такий результат означає вдалий початок року для людей поважного віку  та малозахищених верств населення, на виплати яким спрямовуються мобілізовані кошти.

  • Автор:Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 20.06.2019 року № 16-р про скликання 25 червня 2019 року ХХV позачергової сесії районної ради VІІ скликання