Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

04.02.2019 16:57

Новоселиччина готується до Дня вшанування учасників бойових дій в Афганістані та воїнів інтернаціоналістів на території інших держав  |  Інформації

Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь в роботі організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі  Дня вшанування учасників бойових дій в Афганістані та воїнів інтернаціоналістів на території інших держав.   

          30 річний ювілей  від дня виведення радянських військ з Афганістану є незабутньою віхою в історії українського народу. Це – біль і трагедія, зламані долі молодих хлопців і сльози на очах матерів…

         На оргкомітеті обговорено та затверджено план заходів. Урочистості  відбудуться   13  лютого  2019 року о 14.00 год.   у  районному  будинку культури. В рамках святкування передбачається  покладання квітів  до  символічної гранітної плити, де буде встановлено  пам’ятник афганцям та патріотична концертна програма.

          Урочистостям  передуватиме проведення зустрічі у форматі «круглого столу» з активом Новоселицької районної організації «Української спілки ветеранів Афганістану».

           Рекомендовано також провести відповідні урочисті заходи в населених пунктах району за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування  та  громадськості.
  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада