Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

24.01.2019 16:56

Проведено Координаційну раду з питань фізичної культури і спорту |  Інформації

Заступник голови районної ради Ольга Цуркан  взяла участь у роботі  Координаційної ради з питань фізичної культури і спорту, що  функціонує при районній державні адміністрації.

         Розглянуто питання про відбір  кандидатів  з числа спортсменів  району на здобуття у 2019 році іменної стипендії  за результатами їх участі у Всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях. У відповідності до Положення,  затвердженого сесією районної ради,    претендентами на стипендію вважаються чемпіони та призери України, Європи, світу, Олімпійських та Параолімпійських ігор, члени та кандидати збірної команди України, резерв збірної команди України, інші перспективні спортсмени.

           За  підсумками обговорення визначено наступних спортсменів:

Михайла Марандюка (шахові композиції), Едуарда Штефанесу (дзюдо), Романа Вакараша (настільний теніс), Тетяну Ротар (волейбол), Марчелу Шпірку, Анастасію Бернацьку та Анастасію Лисак (велоспорт), Олександру Сокірчук (карате).

         Ольгою  Цуркан запропоновано  повторно від імені Координаційної ради звернутись  до Новоселицької ОТГ щодо співфінансування стипендій спортсменам, оскільки семеро з восьми кандидатів є мешканцями громади.

          У свою чергу,  спортсменці, члену Параолімпійської збірної України, Кароліні  Дімітрішиній (сидячий  волейбол)  іменну стипендію в поточному році виплачуватиме   Мамалигівська ОТГ.

          Остаточне затвердження  кандидатів відбудеться на черговій сесії районної ради  14 березня 2019 року за попереднім їх погодженням на профільній комісії районної ради.

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 20.06.2019 року № 16-р про скликання 25 червня 2019 року ХХV позачергової сесії районної ради VІІ скликання