Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

23.01.2019 15:31

В місцеві бюджети буковинські землевласники та землекористувачі сплатили понад 295,4 млн. грн. плати за землю |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області

Інформує очільник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак. Та розповідає, ця сума плати за землю надійшла до місцевих скарбничок регіону від землекористувачів та власників землі впродовж січня-грудня 2018 року, та перевищила аналогічний показник 2017 року на 6,9 млн. грн.

Беззаперечно, продовжує Віталій Шпак, вагома частка доходів у вигляді плати за землю належить, власникам земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачам з числа юридичних осіб – 201,0 млн. грн.. Значно менше спрямували до бюджетів фізичні особи-  94,4 млн. грн.

Плата за землю є місцевим податком та у повному обсязі зараховується до міських, сільських та селищних бюджетів. Цими коштами громади можуть розпоряджатися на власний розсуд, спрямовуючи їх розвиток соціальної інфраструктури  - наголошує посадовець.

За даними моніторингу бюджети місцевих громад отримали в своє розпорядження такі суми плати за землю: м. Чернівці – 153 млн. грн., Новоселицький – 21,2 млн. грн., Сторожинецький район - 19,5 млн. грн., Кіцманський район – 16,1 млн. грн., Кельменецький район – 14,7 млн. грн., Заставнівський район – 13,9 млн. грн., Хотинський район – 13,0 млн. грн., Сокирянський район - 12,1 млн. грн., Вижницький район -  11,0 млн. грн. Та трохи менше: Глибоцький район -  9,0 млн. грн., м. Новодністровськ - 4,8 млн. грн., Путильський район – 3,8 млн грн., Герцаївський район – 3,3 млн.грн.

 

  • Автор:Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Новоселицька районна рада