Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

21.01.2019 08:32

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем Соборності України |  Вітаємо!

Шановні жителі Новоселиччини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найвеличніших наших національних свят – Дня Соборності України!

Щорічно, 22 січня, український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності. 100 років тому дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єднались в самостійну соборну державу. 

Цій даті судилось навічно закарбуватись в історії України величним національним святом. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. Взаємна готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, невіддільна від почуття національної свободи та гідності. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила.

У цей доленосний час активного становлення нашої державності ми не повинні бути сторонніми спостерігачами, маємо стати активними творцями власного майбутнього. Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах – і у боротьбі з агресором, і у розбудові соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила!

Сердечно бажаємо вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, добра, миру, злагоди і глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю й України.

 

  • Джерело: За матеріалами газети "Слово правди"

Новоселицька районна рада