Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

17.01.2019 16:37

НОВОСЕЛИЧЧИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ  |  Інформації

          Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь в засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України та 100-річчя з Дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 
          О
бговорено та затверджено план заходів. Урочистості з нагоди державного свята  у місті Новоселиця відбудуться   22 січня 2019 року о 14.00 год.  у великій залі районного будинку культури. Заплановано  покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка та концертна програма.

          За підсумками засідання членами оргкомітету вирішено:

         -в населених пунктах району за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування  та  громадськості  організувати проведення урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України, покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, пам’ятних знаків та місць захоронення учасників національного-визвольної боротьби, які відстоювали конституційні засади демократії та захищали державний суверенітет і територіальну цілісність  країни;

        -в закладах культури та навчальних закладах району організувати науково-просвітницькі, культурно-масові заходи, присвячені історії національно-визвольних змагань в Україні на теми «Утворення  Західноукраїнської Народної республіки», «Собор на крові», «Злука»  та інші;

      -у засобах масової інформації  широко висвітлювати заходи з проведення  Дня Соборності України та 100-річчя з Дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення