Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

29.12.2018 08:28

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Новим роком та Різдвом Христовим |  Вітаємо!

Шановні новоселиччани!

Щиросердно вітаємо вас з Новим роком 

та світлим Різдвом Христовим!

Новий рік і Різдво Христове – традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на  добрі справи та здобутки. Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки та благословляє наші помисли, слова й діла. В цей день звідусіль з’їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди.

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів.  Тож нехай об’єднаються і в році новому всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної землі! Щоб кожен з новоселиччан пишався своїм корінням.

Бажаємо вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення – вам і вашим рідним!

  • Джерело: За матеріалами газети "Слово правди"

Новоселицька районна рада

Оголошення