Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

22.12.2018 14:12

Голова районної ради Дмитро Вакарюк взяв участь у роботі колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, яка відбулась під головуванням в.о. голови обласної державної адміністрації Михайла Павлюка.  |  Діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади

            Голова районної ради Дмитро Вакарюк взяв участь у роботі колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, яка відбулась    під головуванням в.о. голови обласної  державної адміністрації Михайла Павлюка.

           Обговорено питання про стан роботи системи соціального захисту населення у сфері державних соціальних допомог, пільг та субсидій, підвищення  якості обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення та виконання заходів, передбачених Регіональною програмою з покращення обслуговування населення  установами Пенсійного фонду України  в Чернівецькій області на 2017-2020 роки та  виконання плану заходів з оптимізації мережі закладів освіти Чернівецької області на 2017-2018 роки. За результатами прийняті відповідні рекомендації.

  • Автор:Пресс-служба районної ради

Новоселицька районна рада